INNOVATREE

Poznajmy się

Sprawdź, jak dzięki funduszom unijnym możemy wspólnie rozwinąć Twój biznes

Nasza kultura

Co odróżnia nas od innych firm pozyskujących dotacje? Wiemy, że każdy sukces w InnovaTree opiera się na dwóch filarach: naszym zespole i naszej kulturze. Uważamy, że genialni ludzie pracujący we właściwym otoczeniu są w stanie osiągać najlepsze rezultaty. Skutek jest widoczny: miliardy dotacji, które są w rękach naszych klientów i pozwalają im się rozwijać. Kultura InnovaTree jest zakorzeniona w naszym DNA: określa to kim jesteśmy, w jaki sposób wykonujemy naszą codzienną pracę z funduszami unijnymi oraz definiuje jak radzimy sobie z nieporozumieniami.

Zespół marzeń

Jesteśmy niczym profesjonalna drużyna sportowa grająca o Twoją dotację. Zatrudniamy tylko elitarnych sportowców – zapewniamy im rozwój i stabilność, a następnie dajemy możliwość osiągania jak najlepszych wyników. Dofinansowania to precyzja – stawiamy na jakość i kompetencje, więc zatrudniamy tych, którzy potrafią samodzielnie wskazywać właściwe cele, dążyć do ich osiągnięcia i na nowo definiować standardy w procesie ich realizacji.

Nigdy się nie zatrzymujemy

Nigdy nie spoczywamy na laurach — wiemy, że zawsze możemy osiągnąć 10 razy więcej i starać się o kolejne dotacje na rozwój naszych klientów. Wierzymy, że prawie wszystko jest możliwe. Zawsze jesteśmy w fazie twórczej i gotowi do działania — zupełnie tak, jak przy pierwszym wniosku o dofinansowanie w pierwszym dniu naszej działalności.

Poznajmy się

Poznaj ludzi stojących za InnovaTree. Nasz kreatywny zespół doradców.

Dr inż. Szymon Talbierz

Partner Zarządzający

Biografia

Monika Stecewicz

Dyrektor Działu Rozliczeń

Biografia

Dr inż. Natalia Kujawska

Partner, Project Manager

Biografia

Paweł Sieczkowski

Partner, Project Manager

Biografia

Marta Szymańska

Kierownik Biura

Biografia

Anna Różańska

Starszy Konsultant

Biografia

Małgorzata Kaźmierczak

Starszy konsultant

Biografia

Justyna Fiedorowicz

Konsultant

Biografia

Ewa Urbańska

Konsultant ds. rozliczeń

Biografia

Krzysztof Matczyński

Project Manager

mec. Bartosz Wojtaczka

Radca Prawny

Biografia

mec. Joanna Skrzeczkowska

Radca Prawny

Biografia

Zaufało nam już ponad 250 firm w tym firmy notowane na GPW

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.