Anna Krakowiak

Ekspert ds. rozliczania dotacji

Jestem ekspertką ds. Funduszy Unijnych, z ponad 17-letnim doświadczeniem w sektorze, specjalizującą się w rozliczaniu projektów finansowanych ze środków UE.

DOŚWIADCZENIE w ocenie wniosków

Moje bogate doświadczenie obejmuje kompleksową obsługę projektów B+R oraz inwestycyjnych. Posiadam praktyczną wiedzę w zakresie zarządzania projektami, od fazy koncepcyjnej, poprzez aplikowanie o fundusze, aż po skuteczne rozliczenie i nadzór nad realizacją.

Osiągnięcia

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz liczne kursy i szkolenia z zarządzania projektami i audytu, w tym certyfikaty PRINCE2. W mojej karierze zawodowej koordynowałam i rozliczałam projekty o łącznej wartości przekraczającej 65 milionów PLN, co świadczy o mojej skuteczności i zaangażowaniu w rozwój przedsiębiorczości oraz innowacyjności w Polsce.

Moje umiejętności i zaangażowanie zostały potwierdzone przez udział w prestiżowych projektach i audytach, zarówno na poziomie krajowym, jak i regionalnym. Jestem gotowa wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę, aby wspierać przedsiębiorstwa i organizacje w skutecznym wykorzystaniu możliwości, jakie oferują Fundusze Unijne.

0 lat
Posiada ponad 17 lat doświadczenia na stanowisku eksperta ds. pozyskiwania finansowań.
0%
Zachowuje swoją skuteczność na imponującym poziomie aż 79%.
0+mln zł
Zarządzała projektami o łącznej wartości przekraczającej 65 milionów PLN, co pokazuje jej zdolności w skutecznym pozyskiwaniu i wykorzystywaniu środków unijnych.
0
Ma na swoim koncie ponad 130 rozliczonych wniosków o dofinansowanie.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji