Katarzyna Grabowska

Ekspert ds. pozyskiwania funduszy UE

Jestem ekspertką ds. pozyskiwania funduszy związaną z Funduszami Unijnymi od 2007 roku, z bogatym doświadczeniem w ocenianiu i wyborze projektów dotacyjnych, począwszy od pracy jako Specjalista ds. Programów w instytucji regionalnej.

DOŚWIADCZENIE w ocenie wniosków

Przez ponad dekadę byłam zaangażowana w proces wyboru projektów, początkowo pełniąc funkcję Sekretarza Komisji Oceniającej Projekty, a następnie jako Ekspert oceniający wnioski. Procedura wyboru projektów to moja pasja, co pozwoliło mi na doskonałe opanowanie dokumentacji konkursowej dzięki analitycznemu umysłowi i dociekliwości.

Osiągnięcia

Moje doświadczenie zostało wzbogacone przez liczne szkolenia i kursy, które ukończyłam, zwiększając moją wiedzę i umiejętności w dziedzinie Funduszy Unijnych. Specjalizuję się w przygotowywaniu skutecznej dokumentacji aplikacyjnej dla przedsiębiorców aplikujących do Instytucji Regionalnych, NCBiR oraz PARP.

17 lat doświadczenia pozwoliło mi na głębokie zrozumienie mechanizmów działania Funduszy Unijnych i skuteczne wspieranie klientów w realizacji ich celów. Jestem gotowa dzielić się swoją wiedzą i wsparciem, by wspólnie odnosić sukcesy w realizacji projektów.

0 lat
Posiada 17 latnie doświadczenie w sektorze Funduszy Unijnych.
0%
Zachowuje swoją skuteczność na imponującym poziomie aż 82%.
0 lat
Przez 10 lat zdobywała wiedzę jako Sekretarz Komisji Oceniającej Projekty, jak i ekspert oceniający wnioski.
0
Ma na swoim koncie ponad 110 napisanych wniosków o dofinansowanie.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji