Karolina Honisz

Customer Success Manager

Jako Customer Success Manager w InnovaTree jestem odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie silnych relacji pomiędzy Państwem, a naszą firmą. Współpracuje z odbiorcami naszych usług doradczych, aby zapewnić Państwu jak największą wartość z dokonanej transakcji. Jestem pierwszym punktem kontaktowym, który ma za zadanie dogłębnie zapoznać się z potrzebami przedsiębiorstwa, aby w kolejnym kroku skierować Państwa do odpowiedniego Eksperta ds. pozyskiwania dotacji.

Wraz z Ekspertami ds. pozyskiwania dotacji identyfikuje możliwości rozwoju Państwa przedsiębiorstw przy pomocy dostępnych funduszy unijnych. Kontaktuje się Państwem, aby upewnić się, że są Państwo zadowoleni z naszych usług, oraz aby zidentyfikować kolejne potrzeby, odpowiadać na pytania dotyczące dostępnych programów dotacyjnych.

Osiągnięcia

Po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, podjęłam się wyzwań zawodowych w prowadzeniu działu marketingu InnovaTree. Jako specjalistka ds. marketingu B2B zdobyłam szereg cennych doświadczeń biorąc udział w szkoleniach pozwalających na poszerzanie wiedzy z zakresu optymalizacji kampanii Google Ads, SEO i Copywritingu oraz prowadzenia kampanii i sprzedaży B2B. Zdobyłam certyfikaty potwierdzające moje umiejętności na szkoleniach prowadzonych przez Specjalistów w wyżej wymienionych działaniach. Ukończyłam szkolenia:

  • Łukasza Chwiszczuka w obszarze reklam i optymalizacji Google Ads,
  • Szymona Negacza w obszarze sprzedaży i marketingu B2B oraz nowoczesnego prospectingu,
  • Agencji Pretacreate w obszarze SEO i Copywritingu.

Pozwala mi to na łączenie wielu kompetencji i prowadzeniu spójnej komunikacji marketingowej skierowanej do przedsiębiorstw poszukujących wsparcia w obszarze funduszy unijnych.

0+
Pomogliśmy ponad 480 polskim oraz zagranicznych firmom w pozyskiwaniu bezzwrotnych dotacji lub jej rozliczeniu.
0%
Jesteśmy dumni, że tak wielu klientów decyduje się na przygotowanie z nami wniosków o kolejne dofinansowania.
0
Nasz zespół to ponad 26 ekspertów z dziedziny pozyskiwania, jak i rozliczania dotacji. Potrafi sprostać każdemu wyzwaniu.
0
Tyle dni roboczych zajmie nam analiza projektu. Wszystko po to, abyś był pewny, że Twój i nasz wysiłek zakończy się sukcesem.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji