Piotr Pokorski

Ekspert ds. pozyskiwania funduszy UE

Jestem ekspertem w zakresie projektów o charakterze inwestycyjnym, badawczo-rozwojowym, infrastrukturalnym, a także mających na celu poprawę efektywności energetycznej. Specjalizuję się w pozyskiwaniu finansowania zarówno dla sektora przedsiębiorstw, jak i jednostek samorządu terytorialnego.

DOŚWIADCZENIE w pisaniu wniosków

Moja praca koncentruje się na sporządzaniu wniosków dotyczących głównie projektów infrastrukturalnych, inwestycyjnych oraz projektów o charakterze B+R.

Posiadam bogate, ponad 12-letnie doświadczenie w opracowywaniu kompleksowych aplikacji, które otrzymują finansowanie na inwestycje związane z rozwojem regionalnym, modernizacją infrastruktury, poprawą efektywności energetycznej oraz promowaniem innowacyjnych rozwiązań. Moje zaangażowanie w obszarze pozyskiwania funduszy europejskich przyczyniło się do realizacji wielu istotnych inicjatyw, które przynoszą korzyści społecznościom lokalnym oraz gospodarce w regionie.

Osiągnięcia

Z wykształcenia jestem ekonomistą. Dzięki profesjonalizmowi, wiedzy merytorycznej oraz umiejętnościom analitycznym odnoszę sukcesy w tworzeniu skutecznych projektów, które spełniają wymagania programów finansowanych ze środków UE, jak i środków krajowych.

Moja praca przyczynia się do dynamicznego rozwoju obszarów, na których działają jednostki samorządowe oraz przedsiębiorstwa, wspierając innowacje, wzrost gospodarczy i poprawę jakości życia mieszkańców.

0+
Ponad 120 napisanych wniosków o dofinansowanie z różnych konkursów dotacyjnych.
0%
Tylu klientów decyduje się na przygotowanie z nami wniosków o kolejne dofinansowania.
0
W ciągu całej swojej kariery ma na koncie ponad 80 pozystywnie ocenionych wniosków o dofinansowanie.
0lat
Zdobywa doświadczenie na tym stanowisku już od 12 lat.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji