Iwona Kasperczyk

Manager Działu Pozyskiwania Dotacji

Jestem ekspertką ds. strategii i innowacji, w swojej pracy kieruję się głębokim zrozumieniem potrzeb rynku, co pozwala mi na przekształcanie wizji w rzeczywistość. Z ponad 18 latami aktywności zawodowej w doradztwie unijnym, wyróżniam się wyjątkowym talentem do pozyskania funduszu, czego dowodem jest pozyskanie 1,2 mld PLN na ich realizację.

DOŚWIADCZENIE w pozyskiwaniu dotacji

Moje zaangażowanie w szeroki zakres projektów, od szkoleniowych, przez badawczo-rozwojowe, infrastrukturalne, po zaawansowane technologicznie inicjatywy obejmujące IT, AI, VR oraz AR, podkreśla moją wszechstronność i umiejętność liderowania przedsięwzięć o istotnym znaczeniu. Specjalizuję się w budowaniu i rozwoju marek o charakterze półprofesjonalnym, wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz efektywnej współpracy z aniołami biznesu i różnymi instytucjami wspierającymi biznes, co umacnia moją pozycję jako kluczowego gracza w przestrzeni biznesowej i innowacji.

Osiągnięcia

Odegrałam kluczową rolę w opracowaniu 26 projektów B+R, kładąc fundamenty dla inteligentnych i zielonych miast, oraz przyczyniając się do wdrożenia 15 strategii rynkowych w różnych branżach. Dodatkowo, moje doświadczenie w tworzeniu Krajowych Inteligentnych Specjalizacji oraz głęboka znajomość nowych możliwości finansowania znacząco przyczyniły się do rozwoju branży doradczej.

0 mld zł
Pozyskała 12 mld PLN bezwrotnych dofinansowań dla firm.
0
Opracowała 26 projektów B+R, które miały znaczący wpływ na rozwój inteligentnych i zielonych miast.
0 lat
Jej 18 lat aktywności zawodowej w doradztwie strategicznym świadczy o bogatym doświadczeniu i głębokiej wiedzy branżowej.
0
Wdrożyła 15 strategii rynkowych w różnych branżach, co pokazuje umiejętność adaptacji i efektywne wprowadzanie rozwiązań na rynek.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji