Tomasz Gapski

Customer Success Manager

Jestem ekspertem ds. pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej. Nie są mi obce prace badawczo-rozwojowe, projekty inwestycyjne, inicjatywy związane z odnawialnymi źródłami energii i efektywnością energetyczną.

Kilkunastoletnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania zewnętrznego pozwala mi czuć się pewnie na tym istotnym dla Państwa polu. Swój warsztat pracy opieram o poszukiwanie silnych i słabych stron projektu, po to, aby te pierwsze niwelować, a te drugie wykorzystywać.

DOŚWIADCZENIE w pracy nad projektami

Przygodę z pozyskiwaniem funduszy unijnych rozpocząłem w 2010 r., wiążąc się z jedną z największych firm doradczych w Polsce. Moja ścieżka kariery wiodła poprzez perspektywy finansowe 2007-2013 i 2014-2020.

Dzięki pełnieniu różnorakich ról, zarówno specjalistycznych, jak i kierowniczych mam wszechstronną wiedzę na temat zarządzania projektami, analizy biznesowej, tworzenia dokumentacji aplikacyjnej, a także rozliczania projektów.

Swój warsztat pracy opieram na poszukiwaniu silnych i słabych stron projektu, po to, aby te pierwsze niwelować, a te drugie wykorzystywać.

wykształcenie

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – to jedna z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce. Zdobyta tam wiedza to solidny fundament, na którym można budować karierę dotyczącą projektów. Swoją wiedzę rozszerzam poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach tematycznych. Dzięki temu posiadam potencjał, który pomaga osiągać sukcesy w procesie pozyskiwania dotacji.

0+lat
Posiada ponad 14 lat doświadczenia na stanowisku eksperta ds. pozyskiwania finansowań.
0%
Zachowuje swoją skuteczność na imponującym poziomie aż 92%.
0
Ma na swoim koncie 103 pozytywnie ocenione wnioski o dofinansowanie.
0+mln zł
W ciągu swojej zawodowej ścieżki udało mu się z powodzeniem pozyskać, dla różnych projektów, finansowanie w wysokości przekraczającej 264 milionów złotych.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji