Szymon Woźniak

Ekspert ds. pozyskiwania funduszy UE

Jako ekspert w dziedzinie pozyskiwania funduszy unijnych, moja specjalność rozciąga się na szeroki zakres projektów, od tych o znaczeniu badawczo-rozwojowym, poprzez inicjatywy inwestycyjne przedsiębiorstw, aż po zadania związane z rewitalizacją miejską, termomodernizacją budynków, promocją międzynarodową, a także wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań cyfrowych. Posiadam bogate doświadczenie nie tylko w skutecznym pozyskiwaniu środków finansowych, ale również w rozliczaniu przedsięwzięć.

DOŚWIADCZENIE w pisaniu wniosków

Pracowałem jako ekspert oceniający wnioski innowacyjnych startupów w ramach platform startowych Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, wcześniej w latach 2007-2013 oceniałem   biznesplany studentów i doktorantów dotyczące komercjalizacji innowacyjnych technologii w zakresie rolnictwa i produkcji żywności w projektach realizowanych przez Instytut Fizjologii Roślin PAN oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.

Osiągnięcia

Jestem certyfikowanym kierownikiem projektów zgodnie z metodyką PMI. Zarządzałem 5 projektami szkoleniowymi, a także projektem szkoleniowo-doradczym na rzecz aktywizacji osób dyskryminowanych na rynku pracy. Sam byłem trenerem w projektach szkoleniowych prowadząc warsztaty z pracy metodą projektów, sporządzania biznesplanów i negocjacji handlowych. 

0+
Ponad 160 napisanych wniosków o dofinansowanie z różnych konkursów dotacyjnych.
0%
Zachowuje swoją skuteczność na imponującym poziomie aż 60%.
0
Przez swoją karierę zawodową miała przyjemność współpracować z ponad 140 firmami z różnych branż.
0lat
Ma już ponad 12 lat doświadczenia w branż dofinansowań unijnych.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji