Krzysztof Rosa

Analityk finansowy

W dziedzinie finansów wyróżniam się jako ekspert w kreowaniu zaawansowanych analiz finansowych i ekonomicznych, projektowaniu modeli finansowych, a także w precyzyjnej wycenie firm lub ich poszczególnych, zorganizowanych części. Moje doświadczenie rozciąga się również na audytowanie kosztów, co pozwala na identyfikację i optymalizację potencjalnych oszczędności. Moja wiedza i umiejętności są fundamentem dla podejmowania strategicznych decyzji, zapewniając solidne podstawy dla rozwoju i stabilności finansowej przedsiębiorstw.

DOŚWIADCZENIE w doradztwie finansowym

Przez ponad 17 lat moja profesjonalna ścieżka rozwinęła się w obszarze finansowego doradztwa, obejmując tworzenie biznesplanów, przeprowadzanie szczegółowych analiz finansowych i ekonomicznych, a także strategii finansowania inwestycji. Ta długoletnia praktyka pozwoliła mi na zdobycie głębokiego zrozumienia i umiejętności w kreowaniu solidnych podstaw dla rozwoju przedsiębiorstw.

wykształcenie

Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny oraz Akademię Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego, obie w Poznaniu, co poszerzyło moje horyzonty zarówno w dziedzinie ekonomii, jak i w obszarze fizycznym. Moje doświadczenie akademickie ogranicza się do pracy magisterskiej oraz studiów podyplomowych, co może wydawać się skromnym dorobkiem, jednak stanowi fundament mojej wiedzy i umiejętności.

0+
Przeprowadził i opisał ponad 1000 analiz finansowych.
0lat
Pracuje i zdobywa doświadczenie na stanowisku analityka finansowego od 17 lat.
0+
Przez swoją karierę zawodową miał przyjemność współpracować z liczbą ponad 300 firmami z różnych branż.
0+mld zł
Projekty, przy których brał udział, pozyskały łącznie ponad 5 miliardów złotych.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji