Dr inż. Szymon Talbierz

Prezes Zarządu

Jestem doktorem nauk technicznych oraz właścicielem InnovaTree – jednej z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce. Prowadzony przeze mnie zespół jest uważany za najskuteczniejszy w Polsce w pozyskiwaniu dotacji unijnych na działalność B+R oraz inwestycje.

DOŚWIADCZENIE w ocenie wniosków

Jako doktor w dziedzinie technicznych, współpracowałem z prestiżowymi organizacjami takimi jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Bank Gospodarstwa Krajowego, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz z Komisją Europejską oceniając wnioski o dofinansowanie. Moja specjalność to przede wszystkim projekty badawczo-rozwojowe.

Osiągnięcia

Jestem współautorem pięciu patentów, w tym patentu „Solar Tracker Photobioreactor”. Jako Project Manager miałem przyjemność zarządzać ponad 8 projektami B+R w tym „Development of an innovative technology for the production of fatty acids” – NCBR, wartość – 8,3 mln zł.

Uczestniczyłem w wielu specjalistycznych szkoleniach, w tym – Szkolenie z zakresu nowych kryteriów i modelu oceny wniosków w NCBR.

Moja praca została wielokrotnie doceniona i nagrodzona, m.in. Gryfem Gospodarczym 2016, EuropaBio Most innovative European Biotech SME Award 2015, Innofirma Parkowe Orły 2015. Jestem autorem ponad 20 recenzowanych publikacji naukowych.

0
Ocenionych wniosków o dofinansowanie.
0
Posiadam na swoim koncie pięć patentów.
0
Publikacji naukowych
0%
Aż tyle klientów powraca aby ponownie skorzystać z naszych usług, z czego jestestem bardzo dumny.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji