INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE

InnovaTree Wiedza

Raz w miesiącu przesyłamy wykaz najciekawszych dotacji dla przedsiębiorców.

Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłki  naszego newslettera, w którym będziemy wysyłali m.in. najciekawsze dofinansowania w miesiącu oraz oferty handlowe. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

ebook jak złożyć wniosek który otrzyma dofinansowanie innovatree

Popularne Artykuły

| Artykuł

Czym jest ekoinnowacja?

W perspektywie Funduszy UE bardzo duży nacisk położony jest na innowacyjność realizowanych projektów, w szczególności ekoinnowację. Ale czym jest ekoinnowacja?
Więcej

| Artykuł

Kredyt, a jednak dotacja

Pytasz doradcę o dotację, a on mówi o Kredycie Ekologicznym lub Technologicznym. Przecież pytasz o środki unijne, a nie o kredyt. Czy te kredyty to dotacje?
Więcej

| Artykuł

Dotacje dla firm – październik 2022

Dotacje dostępne dla przedsiębiorców w październiku 2022 to NUTRITECH, program ARiMR oraz dofinansowania prosto z UE. Można już przygotowywać się do Kredytów od BGK.
Więcej
okładka q&a eic accelerator

| Wideo

Q&A EIC Accelerator

Program EIC Accelerator zyskuje coraz większe zainteresowanie. W porównaniu z 2021 rokiem, liczba złożonych wniosków w 2022 wzrosła o ponad 35%.
Więcej
fioletowe i zolte kropki na bialym tle

| Artykuł

Innowacje w ramach EIC | Health (Zdrowie)

Europejska Rada ds. Innowacji zdefiniowała obszary tematyczne wschodzących oraz przełomowych innowacji. Jednym z preferowanych kierunków wsparcia są technologie poprawiające stan zdrowia.
Więcej
eureka danube call 2022

| Artykuł

Eureka Danube Call 2022

Do 30 czerwca 2022 możesz aplikować do konkursu Eureka Danube Call, w ramach którego sfinansujesz badania przemysłowe oraz prace rozwojowe.
Więcej
wirus covid-19

| Artykuł

Covid-19 a projekty unijne

Rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 wywołuje wiele negatywnych reperkusji. Dotyczy to też projektów finansowanych z funduszy unijnych.
Więcej

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.