Karolina Czaplewska

Key Account Manager

Jestem ekspertką ds. dofinansowań i konsultantem w InnovaTree.
Specjalizuję się w profesjonalnym doradztwie związanym z badaniem potrzeb klienta i dostosowaniem odpowiednich ścieżek rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o dotacje unijne – krajowe oraz regionalne.

Zajmuję się głównie takimi tematami jak: projekty badawczo-rozwojowe i inwestycyjne oraz inwestycje ekologiczne. Jestem również odpowiedzialna za budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z kluczowymi klientami Innovatree, opartych na dostosowaniu rozwiązań dotacyjnych do Ich bieżących potrzeb.

DOŚWIADCZENIE w przygotowywaniu wniosków

W swojej karierze zawodowej przez ponad 12 lat zajmowałam się przygotowywaniem dokumentacji aplikacyjnych składanych głównie przez przedsiębiorców do takich instytucji jak: NCBiR, PARP, ARiMR, Instytucji Regionalnych.

Osiągnięcia

Jako absolwentka dwóch kierunków: matematyka i ekonomia wiem, jak ważna w biznesie jest efektywność ekonomiczna. Każdorazowo podczas rozmowy z Klientem, mam świadomość, że omawiany projekt musi przynieść konkretne korzyści, dlatego kieruję się dobrem Klienta.

Co istotne, podczas swojej kariery zawodowej ukończyłam wiele szkoleń specjalistycznych o takiej tematyce jak: pomoc publiczna w projektach UE, sporządzanie analiz finansowych, przygotowywanie projektów zgodnie z wymogami Instytucji Zarządzających.

0+
Ponad 60 napisanych wniosków o dofinansowanie z różnych konkursów dotacyjnych.
0lat
Posiada ponad 12 lat doświadczenia w branży.
0+
Przez swoją karierę zawodową miała przyjemność współpracować z liczbą ponad 45 firm z różnych branż.
0+mln zł
W ciągu swojej zawodowej ścieżki udało jej się z powodzeniem pozyskać, dla różnych projektów, finansowanie w wysokości przekraczającej 115 milionów złotych.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji