Stworzyliśmy dla Państwa serie filmów, w których ekspert Komisji Europejskiej Natalia Kujawska podpowiada, na co zwrócić uwagę starając się o dotację w konkursie EIC Accelerator. Doświadczenie, które zdobyli nasi specjaliści ds. pozyskiwania dotacji, przekuwamy w materiały dla Państwa, ponieważ mamy nadzieję, że dzięki nim będą Państwo uzbrojeni w wiedzę, która realnie pomoże zarówno w podjęciu decyzji o spróbowaniu swoich sił, jak i podpowie jak przygotować wniosek osobom będącym już w trakcie aplikacji.
W powyższym filmie poznają Państwo zalety konkursu EIC, które wyróżniają go na tle znanych nam dotacji krajowych – finansowanie mieszane lub inwestycje non-bankable to tylko niektóre pozytywne aspekty EIC Accelerator.

Sprawdź wszystkie filmy dotyczące EIC Accelerator z programu Horyzont Europa:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim z innymi!
Anna Różańska

Anna Różańska

Starsza Specjalistka ds. pozyskiwania dotacji w InnovaTree. Jedna z najskuteczniejszych doradców w obszarze finansowania działalności badawczo-rozwojowej w kraju. Zdobywczyni certyfikatu PRINCE2, umożliwiającego tworzenie przejrzystych i najprostszych do administrowania projektów. Posiada 7-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się na nasz darmowy webinar ze ścieżki SMART! Cała wiedza od ekspertów w jednym miejscu.

Bezpłatny monitoring dofinansowań

Nie znalazłeś dofinansowania dla Twojej firmy? Zapisz się do bezpłatnej usługi MONITORING DOFINANSOWAŃ i bądź na bieżąco z możliwościami dotacyjnymi.

Wiedza

Zobacz powiązane artykuły

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji