Łukasz Idziak

Ekspert ds. pozyskiwania funduszy UE

Jestem doświadczonym specjalistą w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, skupiając się na wspieraniu klientów z sektora MŚP, NGO, samorządów oraz jednostek naukowych. Moja kariera zawodowa obejmuje ponad 10 lat, w trakcie których pozyskałem dla przedsiębiorstw około 200 milionów złotych, specjalizując się w projektach badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych oraz internacjonalizacyjnych.

DOŚWIADCZENIE w ocenie wniosków

Pracowałem jako specjalista ds. funduszy unijnych w jednych z największych firm pozyskujących dofinansowania, gdzie odpowiadałem za opracowywanie wniosków aplikacyjnych, rozliczanie projektów i wyszukiwanie możliwości pozyskania dotacji dla MŚP.

Osiągnięcia

Ukończyłem Socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a moje kompetencje umocniły liczne kursy, w tym „WordPress od podstaw do zaawansowanej administracji” oraz szkolenia z zakresu cyfryzacji i ubiegania się o zamówienia publiczne.

Moje zaangażowanie w rozwój i innowacje w dziedzinie funduszy unijnych jest nieustanne, co czyni mnie gotowym do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w celu wspólnego osiągania sukcesów w realizacji projektów.

0 lat
Posiada ponad 10 lat doświadczenia na stanowisku eksperta ds. pozyskiwania finansowań.
0%
Zachowuje swoją skuteczność na imponującym poziomie aż 87%.
0+mln zł
Pozyskał ponad 200 milionów złotych w dotacjach dla przedsiębiorstw w ciągu ostatnich pięciu lat.
0
Ma na swoim koncie 118 napisanych wniosków o dofinansowanie.

Wiedza

Zobacz artykuły mojego autorstwa

Tematyka pozyskiwania dotacji, możliwości i procedur może być prosta. Zobacz nasze artykuły.

Zobacz więcej naszych publikacji, artykułów i rzetelnych opracowań.

Artykuły branżowe

Sprawdź nasze publikacje w prasie branżowej

Pobierz artykuły, które regularnie publikujemy na łamach prasy.

Dotacja na innowacje.
Jako jedna z nielicznych firm doradczych w Polsce możemy pochwalić się przejściem całego procesu aplikacji w konkursach europejskich.

dr inż. Natalia Kujawska
Ekspert Komisji Europejskiej, Partner InnovaTree

Jak przygotować firmę do pozyskiwania dotacji? Warto w strategii firmy uwzględnić możliwości, jakie dają Fundusze UE. Zadbaj o kluczowe aspekty, aby maksymalizować szanse na sukces.

dr inż. Szybmon Talbierz
Partner, Customer Success Manager

10 wad i zalet Ścieżki SMART, czyli flagowego programu dotacyjnego w nowej perspektywie, który pozwala przedsiębiorcom na realizację kompleksowych projektów.

dr inż. Natalia Kujawska
Partner InnovaTree, Manager ds. pozyskiwania dotacji