O firmie Termedia sp. z o.o.

Wydawnictwo Termedia prowadzi swoją działalność od 1993 roku. Dostarcza na rynek wiedzę z zakresu medycyny i związanych z nią badań naukowych. Firma wydaje ponad 40 czasopism medycznych, z czego na liście filadelfijskiej znajduje się 9 czasopism posiadających punkty Impact Factor.

Według listy opublikowanej w bazie Journal Citation Reports (JCR) prowadzonej przez Institute of Scientific Information (ISI), Termedia jest liderem w dziedzinie nauk medycznych. We współpracy z autorytetami medycznymi przekazuje do publikacji rocznie około 30 książek ze wszystkich dziedzin medycyny. Współpracuje także z wydawnictwami zagranicznymi tłumacząc wiele prestiżowych pozycji obcojęzycznych.

Wyzwania i potrzeby

Spółka Termedia brała udział w realizacji projektu partnerskiego wspólnie z Fundacją Ciszum oraz Miastem Poznań. Pełniła rolę lidera projektu, który był zobowiązany do koordynacji szeregu działań projektowych, oraz zapewnienia skutecznej współpracy z Zarządem Województwa Wielkopolskiego.

Celem projektu było utworzenie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu dla dorosłych, wraz z organizacją działań na rzecz osób z zaburzeniem psychicznym i opiekunów. Projekt przewidywał również moduł inwestycyjny, m.in. wyposażenie w potrzebne meble, sprzęt oraz głównie wyposażenie gabinetów Centrum.

Efekty współpracy z InnovaTree

Powodzenie realizacji partnerskiego projektu w dużej mierze zależało od sprawnej i efektywnej koordynacji działań przez lidera który został wyłoniony ze spółki Termedia. Niezwykle istotne było wypracowanie praktyki i sprawdzonych rozwiązań w zakresie oznakowania dokumentacji, płynnego przepływu obiegu dokumentów, oraz merytorycznej współpracy partnerów.

Wspólnie z liderem ustaliliśmy zasady i sposoby przekazywania dokumentacji, a także komunikacji partnerów projektu. Uczestniczyliśmy w każdym etapie jego realizacji, weryfikując wspólnie osiągane cele oraz na bieżąco dokonując niezbędnych zmian w projekcie pomiędzy wydatkami.

Dofinansowanie dla projektu wyniosło ponad 7 mln PLN i przyczyniło się do deinstytucjonalizacji usług zdrowotnych oraz społecznych, poprzez utworzenie Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego w Poznaniu dla 700 dorosłych.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.