INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.

Klient

Skytechnology Sp. z o.o.

Dotacja

POIR 1.1.1. Szybka Ścieżka

O firmie

Spółka Skytechnology działa w branży teleinformatycznej (ICT) od 2012 roku. Podstawowy profil działalności to projektowanie, rozwijanie i implementacja oprogramowania i rozwiązań w zakresie zarządzania i przechowywania dużej ilości danych, w szczególności w produktach typu storage appliance.

Firma działa na rynku krajowym i zagranicznym, między innymi w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Głównymi odbiorcami usług są firmy z branży przechowywania i zarządzania danymi, telekomunikacji, cloud computing lub dostarczania usług internetowych (np. Platige Image SA, Medicover, DI Factory). Spółkę na tle konkurencji wyróżnia innowacyjność, zaawansowana działalność badawczo-rozwojowa oraz współpraca z jednostkami naukowymi.

Potrzeby

Klient przedstawił nam swoją koncepcję dotyczącą rozwoju dotychczasowej działalności w oparciu o pionierskie produkty – koncepcja prezentowała wysoki poziom innowacyjności, oraz odpowiadała na obecne problemy dostępu i przechowywania danych wrażliwych z jakimi borykają się różnego rodzaju instytucje.

Wspólnie z firmą Skytechnology wyznaczyliśmy tok pracy nad projektem oraz jego najważniejszymi aspektami, takimi jak określenie problemu badawczego i kamieni milowych. Projekt przedsiębiorstwa wymagał wnikliwej analizy pod kątem zapotrzebowania na wynikające z niego rezultaty, oraz określenia miejsca na rynku i potrzebującej go grupy docelowej.

Efekty

W efekcie podjętej współpracy, udało nam się wypracować projekt przeznaczony do szerokiego zastosowania w sektorze publicznym i prywatnym. Przeanalizowaliśmy złożoność docelowego produktu, co pozwoliło na dopracowanie szczegółów prac badawczych i ścieżki dochodzenia do celu projektu.

Istotną kwestią było także zdefiniowanie funkcjonalności systemu do przechowywania danych wrażliwych, które dowodziły przewadze konkurencyjnej całego rozwiązania i jego wyższości nad produktami dostępnymi na rynku.

Podobne Projekty

płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
Case study
+

Wspieramy firmy IT w ich rozwoju badawczym i pokazujemy im drogę do pozyskania dofinansowania.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej
Case study
+

Dotarcie z robotyzacją do jak najszerszego grona użytkowników to cel naszego klienta, dla którego prowadziliśmy badania patentowe.
Więcej
Case study
+

Dofinansowanie, dzięki któremu wspólnie stworzyliśmy narzędzie do skutecznej rekrutacji na stanowiska IT.
Więcej
Case study
+

Dzięki temu dofinansowaniu wsparliśmy rozwój polskich marek w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.