O firmie Skytechnology Sp. z o.o.

Spółka Skytechnology działa w branży teleinformatycznej (ICT) od 2012 roku. Podstawowy profil działalności to projektowanie, rozwijanie i implementacja oprogramowania i rozwiązań w zakresie zarządzania i przechowywania dużej ilości danych, w szczególności w produktach typu storage appliance.

Firma działa na rynku krajowym i zagranicznym, między innymi w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Głównymi odbiorcami usług są firmy z branży przechowywania i zarządzania danymi, telekomunikacji, cloud computing lub dostarczania usług internetowych (np. Platige Image SA, Medicover, DI Factory). Spółkę na tle konkurencji wyróżnia innowacyjność, zaawansowana działalność badawczo-rozwojowa oraz współpraca z jednostkami naukowymi.

Wyzwania i potrzeby

Klient przedstawił nam swoją koncepcję dotyczącą rozwoju dotychczasowej działalności w oparciu o pionierskie produkty – koncepcja prezentowała wysoki poziom innowacyjności, oraz odpowiadała na obecne problemy dostępu i przechowywania danych wrażliwych z jakimi borykają się różnego rodzaju instytucje.

Wspólnie z firmą Skytechnology wyznaczyliśmy tok pracy nad projektem oraz jego najważniejszymi aspektami, takimi jak określenie problemu badawczego i kamieni milowych. Projekt przedsiębiorstwa wymagał wnikliwej analizy pod kątem zapotrzebowania na wynikające z niego rezultaty, oraz określenia miejsca na rynku i potrzebującej go grupy docelowej.

Efekty współpracy z InnovaTree

W efekcie podjętej współpracy, udało nam się wypracować projekt przeznaczony do szerokiego zastosowania w sektorze publicznym i prywatnym. Przeanalizowaliśmy złożoność docelowego produktu, co pozwoliło na dopracowanie szczegółów prac badawczych i ścieżki dochodzenia do celu projektu.

Istotną kwestią było także zdefiniowanie funkcjonalności systemu do przechowywania danych wrażliwych, które dowodziły przewadze konkurencyjnej całego rozwiązania i jego wyższości nad produktami dostępnymi na rynku.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.