INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
+

Rozwój firmy to nie tylko inwestycje i badania, ale również właściwa promocja - z takiej możliwości skorzystał jeden z naszych klientów w ramach programu Polskie Mosty Technologiczne.

Klient

Salloytech Sp. z o.o.

Dotacja

POIR 3.3.1 Polskie Mosty Technologiczne

O firmie

Spółka Salloytech powstała w 2014 roku i jest firmą technologiczno-konstrukcyjną z bogatym zapleczem produkcyjnym. Od początku funkcjonowania przedsiębiorstwo stawia na działania, mające na celu zapewnienie najwyższej jakości wytwarzanych wyrobów. 

Dzięki zespołowi certyfikowanych specjalistów, głównym odbiorcą naszych produktów jest przemysł lotniczy. Działalność firmy obejmuje także usługi szybkiego prototypowania, inżynierii odwrotnej, badania NDT, a także prace nad zleconymi projektami badawczo-rozwojowymi, których celem jest usprawnienie procesów technologicznych.

Zakres usług

Potrzeby

Firma Salloytech prowadzi działalność w kilku obszarach: produkcyjnym, badawczym, usługach zarządczych czy procesach natryskiwania plazmowego. Jest członkiem Zarządu Nadbałtyckich Inicjatyw Klastrowych Sp. z o.o., dzięki czemu zyskuje możliwości korzystania z funduszy unijnych w zakresie usług doradczych.

Jedną z takich możliwości było zaproszenie firmy Salloytech do udziału w konkursie Polskie Mosty Technologiczne, którego celem jest prezentacja produktów polskich firm na rynkach zagranicznych, poprzez udział w targach zagranicznych oraz uzyskaniu usług doradczych.

Efekty

Dzięki wspólnie podjętym działaniom spółka uzyskała możliwość skorzystania z usług wspierających wprowadzenie ich oferty na trzy rynki: USA (Kalifornia, Floryda, Georgia), Chiny oraz Afrykę (Uganda, Kenia, Tanzania, Rwanda), w szczególności poprzez szkolenia i doradztwo, a także udział w imprezach targowych oraz misjach gospodarczych.

Wsparcie naszego zespołu przy współpracy z Salloytech skupiło się na zapewnieniu realizacji działań firmy zgodnie z regulaminem konkursu Polskie Mosty Technologiczne i prawidłowym wydatkowaniem pozyskanych funduszy unijnych, oraz doradztwie w zakresie realizacji poszczególnych zadań obejmujących udział w targach zagranicznych.

Wartość projektu

400 tyś

Czas trwania projektu

12 miesięcy

Podobne Projekty

Case study
+

Gdy klient powierza nam rozliczanie projektu unijnego, wiemy, że zdobyliśmy jego zaufanie dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu.
Więcej
Case study
+

Nasz zespół posiada kompetencje, aby dostarczać klientom pełen zakres usług - pozyskanie dofinansowania, oraz rozliczanie funduszy unijnych.
Więcej
Case study
+

Cenimy sobie współpracę z klientem, który za cel obrał sobie ciągły rozwój, a my możemy wspierać go w jego pracach badawczych.
Więcej
Case study
+

Nasi specjaliści z działu rozliczeń dotacji potrafią skutecznie przeprowadzić klienta przez skomplikowane procedury zakupu usług budowlanych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.