O firmie Roca Polska Sp. z o.o.

Roca Polska to oddział hiszpańskiego przedsiębiorstwa Roca. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów do przestrzeni łazienkowych, a dzięki ambitnemu rozwojowi zajęła pozycję światowego lidera.

Klienci doceniają tę markę za wysokiej jakości oferowane produkty i zaangażowanie w liczne działania kulturalne. Roca jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm, a jej cechą szczególną jest łączenie funkcjonalności z estetyką. Oferowane produkty są tworzone w taki sposób, aby spełniały potrzeby konsumentów i pasowały do różnych stylów łazienek.

Dodatkowo stawiając na nowoczesne technologie, firma Roca promuje ekologiczne rozwiązania i ważne działania na rzecz środowiska naturalnego.

Wyzwania i potrzeby

Firma Roca chciałaby sfinansować, za pomocą dotacji, trzy inicjatywy badawczo-rozwojowe, których celem jest zrewolucjonizowanie procesu produkcji. Przyczyniłoby się to również do znaczącego ulepszenia oferowanych produktów końcowych. Aby zrealizować te pomysły, firma będzie ubiegać się o pozyskanie funduszy z niedawno ogłoszonych programów Unii Europejskiej na lata 2021-2027.

Planowane jest stworzenie automatycznego systemu kontroli końcowej oraz zmechanizowanej stacji inspekcji na linii końcowej. Zdobyte środki posłużyłyby do zakupu odpowiedniej sieci maszyn, które znacząco pomogą w rozwoju pomysłu.

Razem z Roca Polska przygotowaliśmy aplikację do programu Funduszy Europejskich na Nową Gospodarkę. Stawia on na innowacyjne podejście do rozwoju gospodarki, a w szczególności usprawnianie procesów komercjalizacji wyników badań, nakładów na działalność B+R oraz udziału przedsiębiorstw we wprowadzaniu innowacji.

Efekty współpracy z InnovaTree

Roca Polska planuje zrealizowanie wielu działań badawczo-rozwojowych w nadchodzącej perspektywie. Otrzymane środki miałyby znaczący wpływ dla rozwoju firmy, która mogłaby zakupić potrzebne maszyny. Ta inwestycja zrewolucjonizuje proces produkcji oraz pomoże w ulepszeniu produktów końcowych.

Cały schemat każdego z projektów badawczo-rozwojowych został ustrukturyzowany, a niezbędne działania dokładnie zaplanowane. Dzięki szczegółowej wiedzy dotyczącej działań B+R dopasowaliśmy odpowiedni program, w którym Roca ma największe szanse na pozyskanie dofinansowania.

Plan naszych działań opracowaliśmy na podstawie wybranych, osiągalnych celów projektu – nazywamy je „kamieniami milowymi”. Taka metoda sprawia, że cały proces jest prowadzony w bardziej efektywny sposób, a koszta i czas są oszacowane znacznie precyzyjniej.

Razem przekształcimy wizję w rzeczywistość.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.