O firmie Medicus Bonus Sp. z o.o.

Medicus Bonus to placówka medyczna zlokalizowana w pięciu miastach w Polsce – w Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej, Wągrowcu, Murowanej Goślinie i Opalenicy. W obrębie każdej z wymienionych placówek funkcjonuje od kilku do kilkunastu poradni specjalistycznych.

Spółka zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę medyczną oraz dysponuje personelem technicznym i administracyjnym, a także nowoczesnym sprzętem medycznym. Medicus Bonus posiada również ośrodek do prowadzenia badań klinicznych, który współpracuje z firmami z całego świata.

Wyzwania i potrzeby

Spółka Medicus Bonus uzyskała środki na realizację projektu dotyczącego leczenia zaburzeń funkcji naczyń żylnych. W projekt zaangażowana była jednostka naukowo-badawcza z Austrii – IM Polymer, oraz z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religii.

Gdy rozpoczęliśmy rozmowy o podjęciu współpracy, zespół Medicus Bonus wyraził swoje sprecyzowane oczekiwania dotyczące wsparcia w rozliczaniu projektu, miedzy innymi sporządzania wniosków sprawozdawczych, przygotowania dokumentów do kontroli, obsługi bazy konkurencyjności, czy wyboru sposobu i formy zatrudnienia w ramach projektu.

Ponadto, spółka jeszcze przed podpisaniem umowy z NCBiR, poprosiła o weryfikację w zakresie kontroli – czy wszystkie dotychczas przeprowadzone postępowania ofertowe są zgodne z zasadą konkurencyjności w zakresie: szacowania wartości zamówienia, rozeznania rynku w zależności od wartości zamówienia, oceny poprawności opisu przedmiotu zamówienia czy kryteriów oceny ofert.

Efekty współpracy z InnovaTree

Przed przystąpieniem do kontynuacji rozliczania, zgodnie z wewnętrznie wypracowanymi standardami, wykonaliśmy audyt projektu. Nasi eksperci zweryfikowali dokumenty i procedury związane z rozliczaniem projektu.

Istotnym punktem była kontrola i ocena każdego z zapytań ofertowych, aby zapobiec niepożądanym skutkom finansowym w formie korekt finansowych nakładanych w przypadku występujących nieprawidłowości.

Firma Medicus Bonus otrzymała od nas kompleksowe wsparcie w zakresie zarówno monitorowania, jak i rozliczania pozyskanej dotacji unijnej.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.