O firmie MADKOM S. A.

MADKOM prowadzi działalność w obszarze dostarczania i integrowania autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją oraz procesami w administracji publicznej. Firmę tworzą najlepsi specjaliści na rynku; eksperci w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów informatycznych do urzędów administracji publicznej.

MADKOM od 20 lat współpracuje z samorządami. Oferuje technologię cechującą się wysokim stopniem intuicyjności wykorzystania, dzięki czemu systemy są łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom.

Wyzwania i potrzeby

Flagowym produktem spółki MADKOM jest wielomodułowy systemem dedykowany wspieraniu funkcjonowania jednostek administracji samorządowej w obszarze obiegu oraz zarządzania informacją, procesami i dokumentacją.

Firma zgłosiła się do nas po ogłoszeniu IV konkursu INFOSTRATEG. Naszym wspólnym celem było opracowanie dokładnej i rzeczowej dokumentacji aplikacyjnej tak, aby pozyskać fundusze niezbędne do rozszerzenia funkcjonalności autorskiego systemu firmy MADKOM o kolejny moduł, umożliwiający inteligentną dyspozycję korespondencji w urzędach administracji samorządowej.

Efekty współpracy z InnovaTree

Rozpoczynając współpracę, wykazaliśmy potrzebę uzupełnienia zasobów kadrowych o obszary obecnie niezagospodarowane w projekcie o tej konkretnej specyfice, co w efekcie pozwoliło na sprawniejsze rozpoczęcie prac.

W wyniku prac nad dokumentacją, realizowaną na formularzach udostępnionych każdemu członkowi zespołu projektowego, przeszliśmy sprawnie przez każdy z etapów przygotowania wniosku o dofinansowanie. Wspólnie wypracowaliśmy docelowe założenia projektowe i opracowywaliśmy treści. Środkowy etap współpracy zakładał zweryfikowanie całkowitego kształtu projektu, wniesieniu ostatecznych poprawek oraz jako ostatni krok; przekazanie wniosku o dofinansowanie instytucji oceniającej.

Aby współpraca przebiegała sprawnie, uzgodniliśmy model cyklicznych spotkań, ułatwiający komunikację obu stronom. Aktualnie wspólnie przygotowujemy się do Panelu Ekspertów.

POSZUKUJESZ DOFINANSOWANIA?

Umów się bezpłatną konsultację, a nasz doradca w 30 minut znajdzie dofinansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Bakalland pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.