O firmie Fitnet Sp. z o. o.

Fitnet to jedyna firma informatyczna w Polsce, która działa wyłącznie w branży sportowo-rekreacyjnej. Tworzy zarówno małe, jak i duże systemy elektronicznej obsługi klienta, oraz wspomaga zarządzanie obiektami. Oprogramowanie które tworzy spółka zajmuje się integracją układów kontroli dostępu i elektronicznych szatni, natomiast 20 lat działalności zaowocowało również szeroką gamą specjalistycznego oprogramowania i rozwiniętą ofertą dedykowanych usług towarzyszących.

Oprogramowanie stworzone przez firmę Fitnet posiada unikalne cechy oraz jest nieustannie udoskonalane, co pozytywnie zaskakuje klientów.

Wyzwania i potrzeby

Przedsiębiorstwo Fitnet stawia na ciągły rozwój swoich autorskich rozwiązań. Firma zgłosiła się do nas, aby starać się o grant z programu Szybka Ścieżka (PO IR 1.1.1). Otrzymane dofinansowanie pomogłoby zrealizować przeprowadzenie zaplanowanych badań przemysłowych, których celem jest znaczny postęp technologiczny, pozwalający na stworzenie systemu do zarządzania obiektami sportowymi i rekreacyjnymi który dostarczy istotne informacje osobom zarządzającym placówką.

Dzięki informacjom zbieranym przy użyciu nowoczesnej technologii opracowanej przez firmę Fitnet, poziom bezpieczeństwa użytkowników korzystających z obiektu sportowego znacznie wzrośnie.

Dzięki otrzymanej dotacji Fitnet przeprowadził prace rozwojowe, które są podstawą do wdrożenia wyników na obiektach sportowych. Aby korzystać z przyznanych funduszy, nie narażając się na popełnianie błędów, firma zdecydowała się na nasze usługi związane z rozliczeniem przyznanego dofinansowania.

Efekty współpracy z InnovaTree

Wartość projektu firmy Fitnet wynosi 2,89 MLN PLN. Dzięki ścisłej współpracy udało nam się pozyskać grant na innowacyjne rozwiązanie przedsiębiorstwa. Spółka otrzymała 1,7 MLN PLN dotacji, dzięki której będzie mogła przeprowadzić badania przemysłowe trwające 6 miesięcy, oraz prace rozwojowe polegające na przeprowadzeniu testów w warunkach zbliżonych do rzeczywistych, których czas trwania oceniono na 13 miesięcy.

Jeśli chodzi o naszą współpracę z firmą Fitnet w zakresie rozliczania dotacji opierała się ona przede wszystkim na stałym monitorowaniu realizacji projektu. Wprowadziliśmy konieczne zmiany do dokumentacji aplikacyjnej oraz na bieżąco raportowaliśmy postęp prac. Rozliczaliśmy wydatki, które ponosiło przedsiębiorstwo oraz doradzaliśmy jak postępować, aby wszystkie działania były zgodne z wytycznymi. Przygotowaliśmy oraz przeprowadziliśmy właściwą procedurę wyboru wykonawców.

POSZUKUJESZ DOFINANSOWANIA?

Umów się bezpłatną konsultację, a nasz doradca w 30 minut znajdzie dofinansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Bakalland pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.