INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
+

Dofinansowanie, dzięki któremu wspólnie stworzyliśmy narzędzie do skutecznej rekrutacji na stanowiska IT.

Klient

DoIT Sp. z o.o.

Dotacja

POIR 1.1.1. Szybka Ścieżka

O firmie

Firma DoIT Group prowadzi działalność informatyczną w obszarze aplikacji webowych oraz interaktywnych, które sprzedaje na bazie licencji. Są to głównie aplikacje multi-dotykowe, oferowane w sprzedaży bezpośredniej oraz online.

DoIT Group prowadzi stronę doittechnology.pl, która ukierunkowana jest na realizację projektów dedykowanych oraz w formule outsourcingu. Współpracuje z klientami krajowymi i zagranicznymi, wywodzącymi się głównie ze Skandynawii oraz Stanów Zjednoczonych.

Firma ściśle współpracuje z sektorem nauki, wspólnie przygotowując wykwalifikowane kadry na potrzeby własnego rozwoju spółki.

Potrzeby

Na bazie doświadczeń zdobytych w międzynarodowym środowisku informatycznym, firma DoIT Group zauważyła lukę rynkową, której wypełnienie odpowiadałoby na potrzeby rekruterów firm informatycznych. Spółka postanowiła opracować produkt, dzięki któremu rekrutacja programistów do firm zostanie przeprowadzona szybko i dokładnie.

Firma DoIT Group poszukiwała wsparcia finansowego na opracowanie i wdrożenie nowego produktu. Efektem naszych wspólnych rozmów było zdecydowanie się spółki na udział w konkursie Szybka Ścieżka, który dał im możliwość dofinansowania prac badawczo-rozwojowych, ukierunkowanych na tworzenie nowych innowacyjnych produktów.

Efekty

Dzięki naszej współpracy udało się dopracować szczegółową koncepcję innowacyjnego systemu Quality Assurance Information System. Jego celem jest dostarczenie nowej usługi, umożliwiającej ocenę pracy i umiejętności programisty przez między innymi konsultantów ds. rekrutacji oraz kadrę managerską na podstawie wytworzonego przez niego kodu źródłowego.

Dodatkowo, dzięki przeprowadzonym praco badawczym szeroko i wnikliwie, przeanalizowaliśmy rynek usług informatycznych oraz rozwiązań dostępnych na rynku, wraz z oceną produktów konkurencyjnych.

Podobne projekty

płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
Case study
+

Wspieramy firmy IT w ich rozwoju badawczym i pokazujemy im drogę do pozyskania dofinansowania.
Więcej
ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.