O firmie 1Strike Sp. z o.o.

Firma 1Strike pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom lepiej zabezpieczać swój biznes w sieci i upraszcza zarządzanie cyberbezpieczeństwem w MŚP.

Największa przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa to tworzenie rozwiązań dedykowanych dla MŚP, dostosowanych do ich specyfiki pod względem funkcjonalnym, systemowym oraz kosztowym, a także unikalne połączenie znanych i nowych funkcjonalności w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Wyzwania i potrzeby

Oferowane przez 1Strike narzędzie do detekcji i symulacji ataków cybernetycznych w małych i średnich firmach stało się pierwszym krokiem do całej lawiny pomysłów na rozwijanie tego narzędzia i dostosowania go do potrzeb klienta. Twórcy 1Strike to odważni wizjonerzy. Ich pomysły na prace badawcze dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w cyberbezpieczeństwie są ambitne i zaskakujące.

Firma przyszła do nas z gotową wizją oraz doskonale zbadanym rynkiem odbiorców i konkurencji. Twórcy pomysłu dokładnie wiedzieli, co chcą zrealizować i jakie efekty osiągnąć.

Stanęliśmy przed ujęciem ich wizji w ramy projektu, który może trwać maksymalnie 12 miesięcy.

Efekty współpracy z InnovaTree

Program Szybka Ścieżka Innowacje Cyfrowe ogłoszono 12 października 2022, z terminem składania wniosków do 4 listopada i terminem realizacji projektu do 31 grudnia 2023 r.

Praca nad dokumentacją to 3 tygodnie intensywnych spotkań, działań całego zespołu i szukania rozwiązań możliwych do realizacji w tak krótkim okresie. Zespół projektowy kształtował się w toku prac, podział na zadania i etapy zderzał się z bezlitosnym reżimem czasowym. Budżet kształtował się równolegle.

Pozyskaliśmy dla naszego klienta badanie stanu techniki, które uwiarygodniło nowość założeń planowanego do wdrożenia produktu. Terminowe złożenie wniosku możliwe było dzięki zaangażowaniu i zdyscyplinowaniu dwóch stron.

Twórcy projektu z przyjemnością opowiedzieli o swojej innowacji ekspertom podczas panelu, który jest elementem oceny. 23 grudnia otrzymaliśmy przedświąteczny prezent w postaci informacji o przyznanym dofinansowaniu. Realizacja projektu już się rozpoczęła a przed naszym klientem niemniej wymagające wyzwanie – zrealizowanie wszystkich założonych etapów w zaledwie 12 miesięcy.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.