INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
+

Wspieramy firmy IT w ich rozwoju badawczym i pokazujemy im drogę do pozyskania dofinansowania.

Klient

Profitroom S.A.

Dotacja

POIR 1.1.1. Szybka Ścieżka

O firmie

Firma Profitroom jest wiodącym dostawcą technologii Software as a Service (SaaS) oraz usług marketingu hotelowego, z którego korzystają właściciele hoteli i apartamentów.

To, co wyróżnia spółkę na rynku, to kompleksowe podejście do potrzeb klientów z sektora hotelarsko-rekreacyjnego. Kluczową przewagą firmy Profitroom jest łączenie różnych obszarów działalności obiektu w jednym systemie – takie działanie pozwala na szybką, optymalną i efektywną realizację usług.

Profitroom specjalizuje się w uniwersalnych i intuicyjnych rozwiązaniach, których wdrożenie przekłada się na istotny wzrost zysków wśród klientów branży hotelarskiej

Zakres usług

Potrzeby

Zespół Profitroom składa się z doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy na co dzień pracują na podstawie projektów. Firma zgłosiła się do naszego zespołu z pomysłem, który zamierzali rozwijać przy wykorzystaniu konkursu Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1) – konkurs promuje rozwijanie innowacyjnych i przełomowych technologii.

Przygotowanie projektu realizowanego z udziałem dotacji unijnych wymaga znajomości wielu aktów prawnych. Zrozumienie procesu aplikowania o fundusze unijne było jedną z pierwszych potrzeb klienta. Przedstawiliśmy klientowi cały proces pozyskiwania dotacji, a dalsze działania doradcze miały na celu dostosowanie metodologii badawczej firmy, oraz wewnętrznych zwyczajów pracy do wymagań i oczekiwań ekspertów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).

Efekty

Projekt wiązał się głównie z pracami informatycznymi, w wyniku których na rynek ma zostać dostarczona nowa usługa systemowa dla obiektów hotelarskich.

Wspólnie skupiliśmy się przede wszystkim nad zdefiniowaniem problemu badawczego planowanych prac. W codziennej praktyce przedsiębiorstwa, głównym celem jest dążenie do wyznaczonego celu czy funkcjonalności, a plan prac często wynika z regularnych spotkań i ustaleń zespołu. 

Dzięki naszemu zaangażowaniu wspólnie z klientem udało się wypracować i określić najważniejsze problemy badawcze oraz warianty ich rozwiązania.

Podobne projekty

ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
Case study
+

Dzięki temu dofinansowaniu wsparliśmy rozwój polskich marek w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji.
Więcej
wiatraki pobierające energię na morzu
Case study
+

Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu firma Avimot ma szansę stworzyć kompleksowy, podwodny system transportowy.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.