O firmie Profitroom S.A.

Firma Profitroom jest wiodącym dostawcą technologii Software as a Service (SaaS) oraz usług marketingu hotelowego, z którego korzystają właściciele hoteli i apartamentów.

To, co wyróżnia spółkę na rynku, to kompleksowe podejście do potrzeb klientów z sektora hotelarsko-rekreacyjnego. Kluczową przewagą firmy Profitroom jest łączenie różnych obszarów działalności obiektu w jednym systemie – takie działanie pozwala na szybką, optymalną i efektywną realizację usług.

Profitroom specjalizuje się w uniwersalnych i intuicyjnych rozwiązaniach, których wdrożenie przekłada się na istotny wzrost zysków wśród klientów branży hotelarskiej

Wyzwania i potrzeby

Zespół Profitroom składa się z doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy na co dzień pracują na podstawie projektów. Firma zgłosiła się do naszego zespołu z pomysłem, który zamierzali rozwijać przy wykorzystaniu konkursu Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1) – konkurs promuje rozwijanie innowacyjnych i przełomowych technologii.

Przygotowanie projektu realizowanego z udziałem dotacji unijnych wymaga znajomości wielu aktów prawnych. Zrozumienie procesu aplikowania o fundusze unijne było jedną z pierwszych potrzeb klienta. Przedstawiliśmy klientowi cały proces pozyskiwania dotacji, a dalsze działania doradcze miały na celu dostosowanie metodologii badawczej firmy, oraz wewnętrznych zwyczajów pracy do wymagań i oczekiwań ekspertów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).

Efekty współpracy z InnovaTree

Projekt wiązał się głównie z pracami informatycznymi, w wyniku których na rynek ma zostać dostarczona nowa usługa systemowa dla obiektów hotelarskich.

Wspólnie skupiliśmy się przede wszystkim nad zdefiniowaniem problemu badawczego planowanych prac. W codziennej praktyce przedsiębiorstwa, głównym celem jest dążenie do wyznaczonego celu czy funkcjonalności, a plan prac często wynika z regularnych spotkań i ustaleń zespołu.

Dzięki naszemu zaangażowaniu wspólnie z klientem udało się wypracować i określić najważniejsze problemy badawcze oraz warianty ich rozwiązania.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.