O firmie G1ANT Robot Sp. z o.o.

G1ANT Robot to firma tworzona przez oddanych profesjonalistów, którzy wierzą, że automatyzacja procesów jest niezbędnym krokiem do ewolucji w każdej firmie. Chcąc dzielić się tą wizją, z powodzeniem rozszerza automatyzację procesów w przedsiębiorstwach niezależnie od ich branży. Dzięki innowacyjnemu podejściu w sferze robotyzacji i automatyzacji G1ANT Robot zapracował na nagrody takie jak TOP 4 Companies by Software Reviews lub RPA Champions of Emotional Footprint Award 2021.

Przedsiębiorstwo nawiązało z nami współpracę w zakresie rozliczania dotacji przyznanej na rozwój platformy oprogramowania RPA obejmującej rynek zaawansowanej automatyzacji biznesu.

Wyzwania i potrzeby

Projekt firmy G1ANT opierał się na opracowaniu nowego języka programowania, autorskiej aparatury podłączeniowej G1ANT i sztucznej inteligencji do eksploracji procesów, które rozwiążą różnego rodzaju problemy technologiczne w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Firma zwróciła się do nas z prośbą o wsparcie, realizując projekt opracowania minimalnie intruzywnego narzędzia do automatycznej obsługi i integracji linii produkcyjnych z zewnętrznymi systemami informatycznymi. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie godzin eksperckich, podczas których przeprowadziliśmy całkowity audyt dokumentacji projektowej, zweryfikowaliśmy poprawność postępowań ofertowych, sprawdziliśmy, czy niezbędne dokumenty księgowe są prawidłowo opisane oraz oceniliśmy poprawność udzielania zamówień publicznych.

Efekty współpracy z InnovaTree

Dzięki godzinom eksperckim przeprowadzonym przez dział rozliczania dotacji wskazaliśmy firmie G1ANT Robot obszary wymagające koniecznej poprawy. Podczas audytu projektu uporządkowaliśmy całą dokumentację formalno-księgową oraz zarekomendowaliśmy wprowadzenie nowych rozwiązań w obszarach wymagających poprawy. Byliśmy wsparciem podczas składania wniosków o wprowadzanie zmian w projekcie, oraz podpowiedzieliśmy, jakie wzory dokumentów będą odpowiednie.

Potrzebujesz dofinansowania?

Ty też możesz odnieść sukces w pozyskaniu dotacji. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Podobne projekty

Poznaj inne, prawdziwe historie pozyskanych dotacji

Zobacz jak wyglądały procesy pozyskiwania dotacji, ile trwały i co się na nie składało.

Nowa linia produkcyjna dla Morele.net

Sprawdź, jak pomogliśmy Morele.net pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

Nowa linia produkcyjna dla Opoczno SA

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt B+R: nową linię produkcyjną.

Innowacyjne produkty roślinne dla Bakalland

Sprawdź, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy: nową linię produkcyjną.

To tylko niektóre z wielu historii sukcesu jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

NA CO JESZCZE CZEKASZ?

Powinniśmy porozmawiać!
Wybierz dogodny dla Ciebie termin.

Te firmy umówiły z nami konsultacje

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila. Odezwiemy się od razu.

Wolisz bezpośredni kontakt?

Super! Zadzwoń do nas lub napisz maila.