INNOVATREE

Specjalista/tka ds. rozliczeń projektów unijnych

Miejsce: Gdynia/ Warszawa/ Poznań

Zdalna/ stacjonarna

Kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów pod względem administracyjnym i finansowym.

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie  kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów, które otrzymały dotację w tym:

  • Tworzenie i koordynowanie wniosków o płatności, harmonogramów płatności, rozliczeń końcowych pod względem formalnym i finansowym,
  • Uzupełnienie bazy personelu projektu oraz bazy uczestników w systemie SL2014,
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych,
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności,
  • Koordynacja spraw w ramach prowadzonych projektów, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i innych danych niezbędnych do rozliczenia projektu, korespondencja wewnętrzna oraz zewnętrzna związana z realizacją i rozliczaniem projektów,
  • Współpraca z beneficjentami realizującymi projekty unijne – od małych przedsiębiorstw po największe firmy w Polsce,
  • Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi/ Zarządzającymi,
  • Uczestniczenie w wizytach kontrolnych i monitoringowych.

Profil kandydata:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE,
  • Znajomość systemu SL2014 i zasad realizacji oraz wytycznych programowych,
  • Znajomość obsługi portalu Baza Konkurencyjności,
  • Praktyczna znajomość prawodawstwa oraz procedur i wytycznych programowych w zakresie aplikacji, realizacji i sprawozdawczości projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,
  • Umiejętność czytania i interpretowania dokumentów księgowych, aktów prawnych, ustaw i rozporządzeń,
  • Biegła znajomość obsługi pakietu Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie,
  • Systematyczność, sumienność, skrupulatność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę,
  • Mile widziana znajomość Ustawy o finansach publicznych oraz Ustawy o rachunkowości,
  • Mile widziana znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.

Oferujemy:

  • Aktywny udział w innowacyjnych projektach dla różnorodnych branż, od start-upów po międzynarodowe korporacje
  • Ambitny i doświadczony zespół oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas i formę pracy.

Wyślij swoje zgłoszenie: monika.stecewicz@innovatree.pl