INNOVATREE

Praktykant/ka ds. marketingu

Miejsce: Gdynia/ Warszawa

Zdalna/ stacjonarna

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoje kompetencje marketingowe, wspierając nas przy przełomowych projektach z branży Life Science, IT, motoryzacji, lotnictwa, energetyki i wielu innych. Poznaj jak funkcjonuje innowacyjny biznes w praktyce!

Nasza praca to ciekawe i złożone projekty. Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu kompleksowych strategii finansowania rozwoju biznesowego, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym. Różnorodność branż, które obsługujemy i innowacyjne pomysły naszych klientów gwarantują, że nuda i monotonia nam nie grożą – każdy projekt to nowe wyzwania i doświadczenia.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie profili firmowych i koordynowanie działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter),
  • Tworzenie i aktualizacja treści na stronę internetową,
  • Koordynowanie spraw związanych z przygotowywaniem materiałów promocyjnych,
  • Aktualizacja grup mailingowych,
  • Planowanie i przygotowanie do wdrożenia materiałów POS,
  • Analiza działań konkurencji i trendów rynkowych,
  • Analiza potrzeb konsumenckich,
  • Dbanie o wysoką jakość pracy.

Profil kandydata:

  • Studenci IV/V roku lub absolwenci (kierunki: marketing, biznes, zarządzanie lub pokrewne)
  • Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru Marketingu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Podstawowa znajomość obsługi pakietu Office,
  • Nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań
  • Mile widziana znajomość  pakietu graficznego ADOBE (Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator).

Oferujemy:

  • Płatne praktyki,
  • Pracę pod okiem liderów w branży oraz cenne doświadczenie w temacie doradztwa biznesowego,
  • Aktywny udział w innowacyjnych projektach,
  • Ambitny i doświadczony zespół oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas i formę pracy.

Wyślij swoje zgłoszenie: szymon.talbierz@innovatree.pl