INNOVATREE

Praktykant/ka ds. pozyskiwania dotacji

Miejsce: Gdynia/ Warszawa

Zdalna/ stacjonarna

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoje kompetencje biznesowe, doradzając przy przełomowych projektach z branży Life Science, IT, motoryzacji, lotnictwa, energetyki i wielu innych. Poznaj jak funkcjonuje innowacyjny biznes w praktyce!

Nasza praca to ciekawe i złożone projekty. Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu kompleksowych strategii finansowania rozwoju biznesowego, zarządzaniu i organizacji działalności B+R oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających funkcjonowanie w środowisku innowacyjnym. Różnorodność branż, które obsługujemy i innowacyjne pomysły naszych klientów gwarantują, że nuda i monotonia nam nie grożą – każdy projekt to nowe wyzwania i doświadczenia.

Opis stanowiska

  • Monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach dostępnych instrumentów pomocowych,
  • Zbieranie i przygotowanie informacji na temat możliwości otrzymania wsparcia dla projektów badawczo-rozwojowych oraz inwestycyjnych,
  • Współtworzenie dokumentów związanych z pozyskiwaniem finansowania dla polskich i globalnych przedsiębiorstw,
  • Współtworzenie biznesplanów i projekcji finansowych dla klientów,
  • Kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi w trakcie całego procesu przygotowania oraz oceny projektów,
  • Dbanie o wysoką jakość pracy.

Profil kandydata:

  • Studenci IV/V roku lub absolwenci,
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Podstawowa znajomość obsługi pakietu Office,
  • Zdolności analityczne,
  • Nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań.

Oferujemy:

  • Płatne praktyki z przejrzyście określoną ścieżką kariery,
  • Pracę pod okiem liderów w branży oraz cenne doświadczenie w doradztwie biznesowym,
  • Merytoryczne wsparcie w obszarze rozwoju eksperckiego,
  • Aktywny udział w innowacyjnych projektach,
  • Ambitny i doświadczony zespół oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Elastyczny czas i formę pracy.

Wyślij swoje zgłoszenie: natalia.kujawska@innovatree.pl