INNOVATREE

Starszy specjalista ds. pozyskiwania funduszy UE

Miejsce: Gdynia/ Warszawa

Zdalna/ stacjonarna

Kompleksowa obsługa projektów dla przedsiębiorstw w procesie pozyskiwania dofinansowania z funduszy UE, budżetu krajowego, programów wspólnotowych i międzynarodowych.

Opis stanowiska:

Twoim głównym zadaniem będzie  kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów:

  • Analiza i ocena projektów B+R/inwestycyjnych pod kątem możliwości otrzymania wsparcia oraz spełniania wymogów pomocy publicznej,
  • Tworzenie i planowanie ram projektów dla polskich i zagranicznych firm w zakresie działalności badawczo-rozwojowej,
  • Opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w konkursach z komponentem B+R np. POIR 1.1.1, POIR 2.1, POIR 3.2.1, POIR 3.2.2 i podobne,
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami publicznymi dot. pomocy publicznej,
  • Współpraca z osobami zaangażowanym w przygotowanie wniosku o dofinansowanie tj. np. rzecznikiem patentowym, analitykiem finansowym.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane osoby z tytułem naukowym doktora)
  • Doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie w konkursach z komponentem B+R np. POIR 1.1.1, POIR 2.1, POIR 3.2.1, POIR 3.2.2,
  • Mile widziane doświadczenie w ocenie wniosków o dofinansowanie dla instytucji pośredniczących,
  • Proaktywność
  • Umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy,
  • Umiejętność tworzenia treści,
  • Umiejętność analizy złożonych dokumentów,
  • Biegła znajomość obsługi pakietu Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie,
  • Systematyczność, sumienność, skrupulatność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę.

Oferujemy:

  • Aktywny udział w innowacyjnych projektach dla różnorodnych branż, od start-upów po międzynarodowe korporacje,
  • Ambitny i doświadczony zespół oraz przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczny czas pracy

Wyślij swoje zgłoszenie: natalia.kujawska@innovatree.pl