INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji

Poznajmy się!

Chcesz pozyskać dotację?

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji w konkursie POIR 1.1.1 Szybka Ścieżka

Bezpłatnie skonsultujemy Twój pomysł na dotację lub przygotujemy dedykowaną ofertę.

   puchar ikona innovatree

   Pozyskaliśmy 89 dotacji w konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

   pomysł ikona innovatree

   Dział doradczy tworzą byli eksperci NCBR, BGK oraz Komisji Europejskiej

   lista ikona innovatree

   Obsługujemy 120 firm rocznie

   zamiana znacznik innovatree

   70% klientów powraca

Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Program pilotażowy EIC Accelerator (wcześniej: SME Instrument Phase 2) jest częścią programu „Horyzont 2020”. Wspiera najbardziej innowacyjne europejskie MŚP. InnovaTree pomaga firmom uzyskać fundusze na projekty technologiczne z EIC Accelerator. Współpracujemy z najbardziej innowacyjnymi firmami w Europie w sektorach takich jak odpady, gospodarka o obiegu zamkniętym, osoby starsze, IT, AI, transport, kosmos, innowacje medyczne i fintech.

Poznaj więcej informacji o konkursie Szybka Ścieżka (POIR 1.1.1)

Więcej informacji

Nasze usługi

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie procesu aplikacyjnego począwszy od: kompleksowej oceny koncepcji i możliwości finansowania, poszukiwania partnerów, budżetowania, pisania wniosku o dofinansowanie, przygotowania do panelu ekspertów, przygotowania umowy o dofinansowanie na rozliczaniu dotacji i zarządzaniu projektem kończąc.

Bezpłatna analiza szans na pozyskanie dotacji.

Zanim zaczniemy pisać wniosek o dofinansowanie, musimy lepiej poznać Twoją firmę. Prowadzimy dogłębną i kompleksową analizę projektu, aby upewnić się, że Szybka Ścieżka to odpowiednia dotacja dla Ciebie.

 • Koncepcji i możliwości finansowania

  Zanim zaczniemy pisać wniosek o dofinansowanie, musimy lepiej poznać Twoją firmę. Prowadzimy dogłębną i kompleksową analizę projektu, aby upewnić się, że Szybka Ścieżka to odpowiednia dotacja dla Ciebie.

 • Innowacyjność i potencjał rynkowy

  Sprawdzamy, czy projekt rozwiązuje konkretny problem i czy istnieje realne zapotrzebowanie rynku na rozwiązanie. Innowacja powinna przetrwać na rynku i generować przychody.

 • Wykonalność technologiczna

  Określimy poziom gotowości technologicznej (TRL) Twojego projektu. Aby wziąć udział w Akceleratorze EIC, Twoja innowacja musi mieć TRL 6 lub wyższy.

 • Analiza firmy

  Ocenimy, czy Komisja Europejska uzna Cię za firmę „niekwalifikowalną”, co jest konieczne dla Akceleratora EIC.

1

Realizacji projektu objętego dofinansowaniem

Formalności, ogólne przygotowania, raportowanie mogą zająć dużo czasu i spowodować wąskie gardła w projekcie. Zapewnimy, że bez większych przeszkód przejdziesz przez cały okres realizacji projektu bez większych przeszkód.

 • Know- How

  Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą na temat Szybkiej Ścieżki i najlepszymi praktykami oraz edukujemy o programie.

 • Modelowanie projektu

  Zajmiemy się modelowaniem projektu w celu maksymalizacji szans uzyskania dotacji.

 • Dokumentacja

  Przygotujemy kompletną dokumentację konkursową.

 • Ocena wniosku

  Udzielimy merytorycznego wsparcia odpowiadając na ewentualne pytania ze strony instytucji odpowiedzialnej za konkurs.

 • Panel ekspertów

  Pomożemy w przygotowaniu odpowiedniej prezentacji oraz przeszkoli przedstawicieli spółki w zakresie uczestnictwa w panelu ekspertów.

2

Realizacja projektu objętego dofinansowaniem.

Formalności, ogólne przygotowania, raportowanie mogą zająć dużo czasu i spowodować wąskie gardła w projekcie. Zapewnimy, że bez większych przeszkód przejdziesz przez cały okres realizacji projektu bez większych przeszkód.

 • Umowa o dofinansowanie

  Przeprowadzimy Cię przez podpisanie umowy o udzielenie dotacji, aby przyspieszyć proces. Dopilnujemy, abyś spełnił wszystkie wymogi prawne i administracyjne Komisji Europejskiej w wyznaczonym terminie. Otrzymasz nasze wsparcie w procesie komunikacji, który jest kluczowy.

 • Szkolenie z rozliczania dotacji

  Wszystkie zasady finansowe dotyczące Szybkiej Ścieżki są zawarte w umowie o dotację oraz dokumentach towarzyszących (> 700 stron). Na początku może się to wydawać trochę onieśmielające, dlatego zorganizujemy wstępny warsztat na którym przeszkolimy pracowników Twoje firmy z zasad prowadzenia oraz rozliczania projektu.

 • Rozliczania dotacji

  Posiadamy 16 letnie doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów. Oferujemy pełne wsparcie w procesie rozliczania dotacji: przygotowujemy wnioski o płatność, wnioski o zmiany w projekcie, wnioski sprawozdawcze, przeprowadzamy ofertowanie, kończąc na wsparciu podczas kontroli projektu.

3

Czy samodzielnie złożyłeś wniosek który nie otrzymał dofinansowania?
Pomożemy Ci przygotować wniosek który uzyska dotację.

Kontakt

Poznaj historię sukcesu naszych Klientów.

Zadowoleni klienci są podstawą każdego silnego biznesu,
a nasz nie jest wyjątkiem.

Zobacz, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na realizację projektu badawczo-rozwojowego.

Dowiedz się, jak dzięki pozyskanej dotacji wsparliśmy projekt badawczy, który zmienił proces produkcji przypraw i tym samym poszerzył zaplecze technologiczne klienta.

 

Jesteśmy tutaj aby pomóc

Naszym celem jest zwiększenie Twoich szans na sukces w konkursie Akceleratorze EIC. Sprawiamy, że wytyczne UE są łatwe do zrozumienia i przestrzegania.

Upraszczamy

Upraszczamy. Od dokumentacji konkursowej po nasze procesy, pisanie wniosków i zarządzanie nimi, naszym priorytetem jest łatwe zrozumienie wszystkiego.

Sukces

Wiemy, jak wygląda dobry wniosek o dofinansowanie. Dlatego nasi klienci wciąż zdobywają granty w Akceleratorze EIC (H2020).

Święty spokój

Ty skupiasz się na swojej innowacji, my zajmiemy się wszystkim innym, na bieżąco informując Cię o wszystkich wymaganiach i terminach.

O nas

Pomagamy firmom w uzyskaniu finansowania z POIR 1.1.1 Szybka Ścieżka. Rozumiemy złożoność dotacji i jak zastosować zasady Narodowego Centrum Badań i rozwoju do Twojej projektu. Uwielbiamy naszą pracę i wkładamy trochę siebie w każdy pomysł, aby zapewnić wspaniałe usługi i wyniki.

Wiemy, jak odnieść sukces

Od dokumentacji konkursowej po nasze procesy, pisanie wniosków i zarządzanie nimi, naszym priorytetem jest łatwe zrozumienie wszystkiego.

Mamy doświadczenie

Nasze know-how czerpiemy z 20-letniego doświadczenia. Rozumiemy złożoność programów WE i wiemy, jak zastosować ich zasady do Twojej innowacji.

Zawsze będziemy z Tobą

Jeśli zdecydujemy się współpracować, otrzymasz nasze pełne wsparcie. Wierzymy w Ciebie i pomożemy Ci osiągnąć wspaniałe rzeczy, ponieważ Akcelerator EIC to dopiero początek Twojego sukcesu.

Dbamy o Twoją opinię

Wspieramy klientów niezależnie od branży i skali działalności. Świadczymy usługi z zakresu: pozyskiwania dotacji, scanningu technologicznego, rozliczenia dofinansowania, wprowadzania ulg podatkowych oraz pozyskiwania ochrony własności intelektualnej. Posiadamy interdyscyplinarny zespół oraz biura w czterech dużych miastach w Polsce.

Monica Doe

Opoczno

Wspieramy klientów niezależnie od branży i skali działalności. Świadczymy usługi z zakresu: pozyskiwania dotacji, scanningu technologicznego, rozliczenia dofinansowania, wprowadzania ulg podatkowych oraz pozyskiwania ochrony własności intelektualnej. Posiadamy interdyscyplinarny zespół oraz biura w czterech dużych miastach w Polsce.

Dawid Mazur

Company

grupa pracowników biurowych w trakcie spotkania

Nie wiesz, czy Twój projekt ma szansę w akceleratorze EIC w ramach programu "Horyzont 2020"?

Bez obaw, dzięki naszej bezpłatnej ocenie lepiej zrozumiesz Horyzont 2020 oraz dowiesz się czy warto aplikować o tą dotację. Zadzwoń pod numer + 48 506 304 718, napisz e-mail: hello@innovatree.pl lub umów bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Umów bezpłatną konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie. Bez zobowiązań.
Chcę bezpłatną konsultację

Poznajmy się

Poznaj ludzi stojących za InnovaTree. Nasz kreatywny zespół doradców.
Mężczyzna w okularach z brązowymi włosami ubrany w szarą marynarkę, czarne spodnie i białą koszulę

Dr inż. Szymon Talbierz

Customer Success Manager | Partner

Biografia
Uśmiechnięta kobieta z długimi blond włosami, ubrana w ciemnoróżową koszulę

Dr inż. Natalia Kujawska

Partner

Biografia
Mężczyzna z krótkimi blond włosami i brodą, ubrany w granatowy garnitur i niebieską koszulę, dłonie trzyma złożone przed sobą

Karol Griech

Starszy Specjalista ds. pozyskiwania dotacji

Biografia
Kobieta z krótkimi jasnobrązowymi włosami i długiej białej koszuli, i jasnozielonych spodniach

Marta Szymańska

Specjalistka ds. pozyskiwania dotacji

Biografia
Mężczyzna z krótkimi brązowymi włosami, ubrany w granatowy garnitur i niebieską koszulę z rękoma skrzyżowanymi na klatce piersiowej

Tomasz Gapski

Customer Success Manager

Biografia
Uśmiechnięta kobieta z okularami i krótkimi blond włosami nosząca koszulę w czerwone kwiaty

Anna Różańska

Starsza Specjalistka ds. pozyskiwania dotacji

Biografia
Mężczyzna z krótkimi kasztanowymi włosami i brodą. Ubrany w czarną koszulę i spodnie oraz szarą marynarkę. Dłonie trzyma w kieszeniach

Łukasz Lis

Starszy Specjalista ds. pozyskiwania dotacji

Biografia
Kobieta z krótkimi ciemnobrązowymi włosami ubrana w jasny kremowy sweter i czarną spódnicę z rękami na biodrach

Ewa Ropela

Specjalistka ds. rozliczania dotacji

Biografia
Mężczyzna z krótkimi ciemnobrązowymi włosami i brodą, ubrany w granatową marynarkę, niebieską koszulę i czarne spodnie. Dłonie trzyma w kieszeniach

Michał Wichert

Starszy Specjalista ds. pozyskiwania dotacji

Biografia
Uśmiechnięta kobieta z długimi jasnobrązowymi włosami, ubrana w czarne spodnie, białą koszulę i granatową marynarkę

Joanna Skrzeczkowska

Rzecznik Patentowy

Biografia
Mężczyzna w szarym garniturze i białej koszuli z rękami na marynarce

Krzysztof Matczyński

Project Manager

Kobieta ze średniej długości brązowymi włosami, ubrana w biało-niebieską koszulkę i granatową marynarkę, i tego samego koloru spodnie, dłonie trzyma na marynarce

Hanna Kucik

Starsza Specjalistka ds. pozyskiwania dotacji

Biografia

Rozpocznijmy razem projekt!

Pomagamy firmom w uzyskaniu finansowania z POIR 1.1.1 Szybka Ścieżka. Skontaktuj się z nami aby uzyskać ofertę lub bezpłatnie skonsultować szanse na pozyskanie dotacji.

Poznaj naszą ofertę

Wypełnij poniższy formularz aby poznać naszą ofertę dotyczącą wsparcia Twojej firmy w pozyskaniu dotacji.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.