INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
+

Wśród naszych klientów zdarzają się wyjątkowi - w tym przypadku, podjęliśmy się rozliczania projektu unijnego o charakterze społecznym.

Klient

Żłobek Kacperek Ewa Chojnacka

Dotacja

RPMA 08.03.01 - ułatwianie powrotu do aktywności zawodowej osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3

O firmie

Niepubliczny żłobek „Kacperek” rozpoczął swoją działalność w styczniu 2012 roku, w oparciu o przepisy ustawodawcze dotyczące żłobków i zatwierdzony statut. Swoją ofertę kieruje do rodziców dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Dużą zaletą placówki jest bogata i urozmaicona oferta, która aktywnie wspiera rozwój swoich podopiecznych.

Zakres usług

Potrzeby

Żłobek „Kacperek” jest naszym wyjątkowym klientem. Mimo, iż nasz profil działalności skupia się jedynie na pozyskiwaniu dotacji i jej rozliczaniu w obszarze projektów badawczych, to niezwykła charyzma i zaangażowanie Pani Ewy Chojnackiej zdecydowało o podjęciu się przez nasz zespół rozliczania projektu unijnego o charakterze społecznym.

Gdy Pani Ewa zgłosiła się do naszego zespołu, właśnie rozpoczynała swoją przygodę z funduszami unijnymi. Pozyskała dotację na dofinansowanie opieki żłobkowej dla 17 dzieci. Naszym zadaniem było wyjaśnienie wszystkich obowiązujących zasad i reguł, które należy przestrzegać w trakcie trwania projektu unijnego, oraz wsparcie działań projektowych przez cały okres jego realizacji.

Efekty

W efekcie realizowanego projektu udało się wyremontować i dostosować placówkę do potrzeb, jakie zapewniają funkcjonalność dzieciom przebywającym w placówce.

Dodatkowym wymiernym efektem projektu było stworzenie warunków dla 17 kobiet z miasta Radom i gmin ościennych, pozwalających na podjęcie lub powrót do pracy po przerwie wywołanej urlopem macierzyńskim, poprzez utworzenie i utrzymanie w formie żłobka 17 miejsc opieki nad ich najmłodszymi dziećmi.

Wartość projektu

713 tyś

Czas trwania projektu

30 miesięcy

Podobne Projekty

czerwone kwadratowe kafelki
Case study
+

Zobacz, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na realizację projektu badawczo-rozwojowego.
Więcej
trzy zaparkowane zabytkowe auta
Case study
+

Przeczytaj, jak towarzyszyliśmy naszemu klientowi podczas pracy nad innowacyjnym projektem, oraz dzieliliśmy się naszą wiedzą w zakresie dotacji i badań patentowych.
Więcej
Case study
+

Sprawdź, jak wsparliśmy budowanie potencjału produkcji konopi siewnych w Polsce, przygotowując raport badania stanu techniki.
Więcej
łyżeczki z przyprawami
Case study
+

Dowiedz się, jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy projekt badawczy, który zmienił proces produkcji przypraw i tym samym poszerzył zaplecze technologiczne klienta.
Więcej
Case study
+

Jesteśmy dumni, że przygotowując raport badania stanu techniki dokładamy swoją cegiełkę do badań nad nowatorskim leczeniem raka u dzieci.
Więcej
pracownik budowlany w tunelu kolejowym
Case study
+

Sprawdź, jak pomogliśmy firmie Hufgard pozyskać dofinansowanie na prace badawczo-rozwojowe, których wynikiem będzie nowa gama domieszek do betonu.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.