INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
laboratorium próbki
+

Pozyskaliśmy ulgę badawczo-rozwojową dla firmy zajmującej się branżą farmaceutyczną.

Klient

Producent z branży farmaceutycznej

Zakres usług

Ulga B+R

O firmie

Uznana firma farmaceutyczna zgłosiła się do nas, ponieważ w ostatnim roku podatkowym prowadziła kilka projektów badawczych. Aby zrealizować zaplanowane projekty, niezbędne stało się zakupienie sprzętu do działu analiz i badania jakości – były to pipety automatyczne, wagosuszarki i wzorniki masy.

półka z lekami
wysypane lekarstwa
szafeczka z lekami

Potrzeby

Każde przedsiębiorstwo, które chce się rozwijać, a co za tym idzie udoskonalić procesy technologiczne, usługi lub produkty może wspierać swoje działania dzięki uldze badawczo-rozwojowej, która daje przedsiębiorcom szerokie możliwości. Ulga B+R jest wsparciem dla firm prowadzących prace badawczo-rozwojowe.

Działalność B+R rozumiana jest jako działania obejmujące badania naukowe lub prace badawczo-rozwojowe. Musi odbywać się w firmie systematycznie, tak, aby poszerzać wiedzę, dzięki której będą tworzyły się nowe zastosowania.

przeprowadzanie badań laboratoryjnych

Efekty

Całkowity koszt zakupu wcześniej wspomnianego sprzętu laboratoryjnego został dodany do kosztów kwalifikowanych do ulgi B+R. Firma dzięki uldze badawczo-rozwojowej wygenerowała 650 tys. PLN oszczędności.

Koszty kwalifikowane

3.4 tys.

Uzyskana ulga podatkowa

650 tys.

Inne branże

metalowe rury
Case study
+

Pozyskaliśmy ulgę badawczo-rozwojową dla firmy z branży przetwórstwa przemysłowego.
Więcej
silnik
Case study
+

Pozyskaliśmy ulgę badawczo-rozwojową dla firmy zajmującej się branżą motoryzacyjną.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.