INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
przeszklony budynek
+

Z naszej usługi rozliczenia dotacji skorzystała firma, która jest największym na świecie importerem i producentem elementów do montażu szkła.

Klient

RX Polska S.C.

Rozliczanie dotacji

POIR 3.3.3 Wsparcie MŚP - Go to Brand

O firmie

RX Polska jest jednym z największych importerów i producentów elementów niezbędnych do montażu szkła lub budowy balustrad ze stali nierdzewnej i aluminium. Akcesoria, które są dostarczane klientom indywidualnym oraz dużym firmom charakteryzują się wysoką jakością. Firma prowadzi działalność eksportową od 2013 roku, a główne rynki, na które dostarcza swoje produkty to Estonia oraz Łotwa. Aktualnie eksportuje również swoje produkty do krajów takich jak Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Litwa, Ukraina, Białoruś, Mołdawia czy Rosja.

Zakres usług

balustrada
szklana ściana
kawałek metalowej rurki

Potrzeby

Firma zgłosiła się do nas z prośbą rozliczenia projektu, na który otrzymała dofinansowanie. Celem projektu było zwiększenie konkurencyjności marki RX Polska oraz wejście na kolejne rynki zagraniczne. Klient podjął się wielu działań promocyjnych, dzięki którym budował rozpoznawalność i konkurencyjność swojej marki. Firma planuje intensywne działania marketingowe, które przyczynią się do eksportowania produktów na rynki międzynarodowe. Podejmując się takich działań, RX Polska potrzebowała dokładnego rozliczenia i udokumentowania wszystkich działań, które zostały sfinansowane w ramach otrzymanej dotacji.

szklana ściana

Efekty

Wsparciem firmy RX Polska było końcowe rozliczenie projektu oraz bieżąca weryfikacja jego realizacji. Przygotowaliśmy aneks do umowy o dofinansowanie, audyt całego projektu, wszystkie wnioski o wypłatę dotacji, oraz dokonywaliśmy wyboru najkorzystniejszej oferty zgodnie z zasadą konkurencyjności. Udzielaliśmy klientowi merytorycznej pomocy przy składaniu wniosków o wprowadzanie zmian w projekcie oraz utrzymywaliśmy kontakt z instytucją pośredniczącą.

Wartość projektu

165 tys.

Czas trwania projektu

9 miesięcy

Podobne projekty

wypalanie szkła
Case study
+

Zyskaliśmy zaufanie klienta, który otrzymał od nas najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania zapytań ofertowych.
Więcej
Case study
+

W przypadku projektów inwestycyjnych, rezultaty naszej pracy nad pozyskaniem funduszy przekładają się na zmodernizowanie zaplecza produkcyjnego polskich firm.
Więcej
przeszklony budynek
Case study
+

Z naszej usługi rozliczenia dotacji skorzystała firma, która jest największym na świecie importerem i producentem elementów do montażu szkła.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.