INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
+

Nasza współpraca z liderem rynku pralniczego miała swoją kontynuację w procesie rozliczania przyznanej dotacji.

Klient

H2O Chemical Sp. z o.o.

Rozliczanie dotacji

PO IR 1.1.1 Szybka Ścieżka

O firmie

Przedsiębiorstwo H2O Chemical świadczy usługi prania przemysłowego, które skierowane są w przeważającej mierze dla branży turystycznej i gastronomicznej. Firma obsługuje na co dzień aż 50 obiektów w tym hotele grupy Arche, hotele sieci Focus, a także Domy Pomocy Społecznej, jednostki penitencjarne i zakłady pracy.

Firma H2O Chemical pozyskała certyfikat jakości ISO 9001, wdrożyła systemy takie jak system Analizy Ryzyka i Kontroli Skażenia Biologicznego, System Analizy Zagrożeń RABC oraz system zarządzania środowiskiem ISO 14001:2015. Wprowadzone unowocześnienia zostały każdorazowo potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Zakres usług

pralka
piana
wieszak

Potrzeby

Spółka realizuje projekt polegający na opracowaniu nowej technologii prania ozonowanego w tunelu pralniczym z autorskim systemem wykorzystania ciepła odpadowego. Celem projektu jest opracowanie innowacji produktowej i procesowej; prania mokrego, wykorzystującego ozon w tunelu pralniczym na skalę przemysłową, o parametrach wskazujących na nowość rozwiązania. Każde przyznane dofinansowanie wymaga rozliczenia. Firma H2O Chemical poprosiła nas o pomoc również w tym działaniu.

wyprane koszule na wieszakach

Efekty

Wsparcie dla H2O Chemical w zakresie poprawności rozliczeń w dużej mierze zależy od sprawnej i efektywnej współpracy. Niezwykle istotne było wypracowanie praktyki i sprawdzonych rozwiązań w zakresie oznakowania dokumentacji, płynnego przepływu obiegu dokumentów oraz merytorycznej współpracy z kierownikiem projektu firmy.

Podczas współpracy przy rozliczeniu ważne jest harmonijne działanie z księgowością, która w przypadku spółki H2O Chemicals przebiega wzorcowo. Dofinansowanie dla projektu wynosi ponad 11 MLN PLN. Projekt jest w trakcie realizacji, a jego zakończenie przewidziano na 31.12.2023 r.

Wartość projektu

18.4 mln

Czas trwania projektu

27 miesięcy

Dbamy o Twoją opinię

Firma H2O Chemical udziela rekomendacji firmie InnovaTree, z którą współpracowała podczas starań o grant z programu Szybka Ścieżka (PO IR 1.1.1).

Dzięki współpracy z firmą InnovaTree otrzymaliśmy dotację na innowacyjny projekt, który poszerzy skalę naszej działalności. Możemy poświadczyć, iż specjaliści ds. pozyskiwania funduszy unijnych w InnovaTree charakteryzują się zrozumieniem potrzeb klienta oraz rzetelnym wykonywaniem zadań, co doprowadziło nas do pozyskania dotacji.

Mając na uwadze powyższe, polecamy firmę InnovaTree jako zaufany partner w zdobywaniu funduszy unijnych na innowacyjne projekty.

Radomir Zacharski - Prezes Zarządu

H2O Chemical

Podobne projekty

Case study
+

Nasi specjaliści z działu rozliczeń dotacji potrafią skutecznie przeprowadzić klienta przez skomplikowane procedury zakupu usług budowlanych.
Więcej
Case study
+

Gdy klient powierza nam rozliczanie projektu unijnego, wiemy, że zdobyliśmy jego zaufanie dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu.
Więcej
trzy zaparkowane zabytkowe auta
Case study
+

Przeczytaj, jak towarzyszyliśmy naszemu klientowi podczas pracy nad innowacyjnym projektem, oraz dzieliliśmy się naszą wiedzą w zakresie dotacji i badań patentowych.
Więcej
Case study
+

Innowacja wsparta dotacją, którą zdobyliśmy dla H2O Chemical, przyciągnęła uwagę europejskich liderów rynku pralniczego.
Więcej
Case study
+

Dzięki dotacji EIC Accelerator firma będzie miała szansę na wprowadzenie całkowicie nowego produktu na rynek.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.