INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
magazyn
+

Pozyskanie dotacji to połowa sukcesu. Firma Morele.net skorzystała w pełni z naszych usług, poświęcając nam również rozliczenie grantu.

Klient

Morele.net Sp. z o.o.

Dotacja

Szybka Ścieżka POIR 1.1.1

O firmie

Morele.net to lider na polskim rynku e-commerce. Od 20 lat działa w branży elektroniki użytkowej. Pracownicy firmy obsługują ponad 5 tysięcy zamówień dziennie. Celem przedsiębiorstwa jest tworzenie sklepu dla konsumentów chcących kupować szybko, wygodnie i w najatrakcyjniejszych cenach. Jako jeden z największych sklepów online w dużej mierze skupia się na dostarczeniu jak największej satysfakcji z zakupów, nieustannie wdrażając kolejne funkcjonalności i doskonaląc wszystkie procesy zachodzące w firmie.

Zakres usług

magazyn

Potrzeby

Wspólnie z firmą Morele.net pozyskaliśmy dofinansowanie na opracowanie innowacji produktowej. To robot przemysłowy, który pozwoli na automatyczne przenoszenie produktu między pojemnikami magazynowymi a pojemnikami wysyłkowymi.

Zaprojektowany robot ma odpowiadać założeniom Przemysłu 4.0. Innowacja zostanie wprowadzona w firmie, aby usprawnić szereg działań w Morele.net oraz zostanie zaoferowana na rynku, podnosząc konkurencyjność przedsiębiorstwa. 

Przyznane dofinansowanie należy poprawnie rozliczyć. Przedsiębiorstwo potrzebowało przeprowadzenia procedur na zakup środków trwałych, takich jak spawarki, agregaty, moduły podłączeniowe, komputery lub elementy potrzebne do budowy robota, oraz procedur zakupu wartości niematerialnych i prawnych, np. aplikacji do komputera lub potrzebnych licencji. Projekt Morele.net zakładał zatrudnienie kadry naukowo-badawczej, dla której konieczne było przygotowanie związanej z tym dokumentacji.

ma

Efekty

Z uwagi na dużą ilość planowanych zakupów niezbędnych do budowy robota, najważniejsze było wypracowanie praktyki i sprawdzonych rozwiązań w zakresie planowania całego procesu zakupowego wraz z prawidłowym opisaniem przedmiotu zamówienia, w tym zastosowania wydajnych rozwiązań obarczonych niewielkim ryzykiem niepowodzenia.

Przeprowadzono postępowania ofertowe dla zakupów powyżej „progów unijnych”. Z uwagi na zatrudnienie licznej kadry naukowo-badawczej zaproponowaliśmy i opracowaliśmy jednolity i uporządkowany mechanizm weryfikacji czasu pracy kadry oraz prawidłowego oddelegowania poszczególnych osób do projektu, który został zaakceptowany i wprowadzony w życie.

Wartość projektu

8 mln

Czas trwania projektu

24 mies.

Podobne projekty

magazyn
Case study
+

Pozyskanie dotacji to połowa sukcesu. Firma Morele.net skorzystała w pełni z naszych usług, poświęcając nam również rozliczenie grantu.
Więcej
płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
system smartband
Case study
+

Firma Fitnet może wykorzystać otrzymane dofinansowanie. Współpracowaliśmy zarówno podczas pozyskania, jak i rozliczania dotacji.
Więcej
analiza wyników
Case study
+

Sprawdź w jaki sposób wiedza, którą posiadamy przekazana podczas godzin eksperckich, pomogła firmie B4 w procesie rozliczania dotacji.
Więcej
maszyna automatyzująca
Case study
+

Firma G1ANT Robot wybrała nas do rozliczenia dotacji przyznanej na rozwój oprogramowania zaawansowanej automatyzacji biznesu RPA.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.