INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
maszyna automatyzująca
+

Firma G1ANT Robot wybrała nas do rozliczenia dotacji przyznanej na rozwój oprogramowania zaawansowanej automatyzacji biznesu RPA.

Klient

G1ANT Robot Sp. z o.o.

Rozliczanie dotacji

Mazowsze/0200/19-00

O firmie

G1ANT Robot to firma tworzona przez oddanych profesjonalistów, którzy wierzą, że automatyzacja procesów jest niezbędnym krokiem do ewolucji w każdej firmie. Chcąc dzielić się tą wizją, z powodzeniem rozszerza automatyzację procesów w przedsiębiorstwach niezależnie od ich branży. Dzięki innowacyjnemu podejściu w sferze robotyzacji i automatyzacji G1ANT Robot zapracował na nagrody takie jak TOP 4 Companies by Software Reviews lub RPA Champions of Emotional Footprint Award 2021.

Przedsiębiorstwo nawiązało z nami współpracę w zakresie rozliczania dotacji przyznanej na rozwój platformy oprogramowania RPA obejmującej rynek zaawansowanej automatyzacji biznesu.

Zakres usług

programowanie
inżynier
płytka

Potrzeby

Projekt firmy G1ANT opierał się na opracowaniu nowego języka programowania, autorskiej aparatury podłączeniowej G1ANT i sztucznej inteligencji do eksploracji procesów, które rozwiążą różnego rodzaju problemy technologiczne w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Firma zwróciła się do nas z prośbą o wsparcie, realizując projekt opracowania minimalnie intruzywnego narzędzia do automatycznej obsługi i integracji linii produkcyjnych z zewnętrznymi systemami informatycznymi. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie godzin eksperckich, podczas których przeprowadziliśmy całkowity audyt dokumentacji projektowej, zweryfikowaliśmy poprawność postępowań ofertowych, sprawdziliśmy, czy niezbędne dokumenty księgowe są prawidłowo opisane oraz oceniliśmy poprawność udzielania zamówień publicznych.

robot piszący na laptopie

Efekty

Dzięki godzinom eksperckim przeprowadzonym przez dział rozliczania dotacji wskazaliśmy firmie G1ANT Robot obszary wymagające koniecznej poprawy. Podczas audytu projektu uporządkowaliśmy całą dokumentację formalno-księgową oraz zarekomendowaliśmy wprowadzenie nowych rozwiązań w obszarach wymagających poprawy. Byliśmy wsparciem podczas składania wniosków o wprowadzanie zmian w projekcie, oraz podpowiedzieliśmy, jakie wzory dokumentów będą odpowiednie.

Wartość projektu

12 mln

Czas trwania projektu

36 miesięcy

Inne Projekty

magazyn
Case study
+

Pozyskanie dotacji to połowa sukcesu. Firma Morele.net skorzystała w pełni z naszych usług, poświęcając nam również rozliczenie grantu.
Więcej
zegarek wodoodporny
Case study
+

Pozyskaliśmy dotację na projekt, który rozwinie funkcjonalność identyfikatorów używanych na terenie obiektów sportowych.
Więcej
przeszklony budynek
Case study
+

Z naszej usługi rozliczenia dotacji skorzystała firma, która jest największym na świecie importerem i producentem elementów do montażu szkła.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej
badania patentowe datapax
Case study
+

Przy naszym wsparciu klienci efektywnie tworzą rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki, które wskazują przedsiębiorcom najistotniejsze procesy do usprawnień.
Więcej
Case study
+

Dotarcie z robotyzacją do jak najszerszego grona użytkowników to cel naszego klienta, dla którego prowadziliśmy badania patentowe.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.