INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
system smartband
+

Firma Fitnet może wykorzystać otrzymane dofinansowanie. Współpracowaliśmy zarówno podczas pozyskania, jak i rozliczania dotacji.

Klient

Fitnet Sp. z o. o.

Dotacja

Szybka Ścieżka POIR 1.1.1

O firmie

Fitnet to firma działająca wyłącznie w branży sportowo-rekreacyjnej. Tworzy małe i duże systemy elektronicznej obsługi klienta. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania integrującego układy kontroli dostępu. Ponad 20 lat w branży zaowocowało całą gamą specjalistycznego oprogramowania oraz szeroką ofertą usług towarzyszących.

Dzięki nowatorskiemu podejściu do zarządzania obiektami sportowymi i rekreacyjnymi oprogramowanie zaproponowane przez firmę posiada unikalne cechy, które pozytywnie zaskakują klientów.

Zakres usług

system fitnet
pływanie
szafka

Potrzeby

Klient zgłosił się do nas w celu przygotowania wniosku o dofinansowanie do konkursu Szybka Ścieżka (PO IR 1.1.1). Projekt wymagał opracowania i demonstracji innowacyjnego systemu dedykowanego dla branży sportowej oraz rekreacyjnej. Rezultatem projektu będzie produkt będący niezaprzeczalną nowością na rynku. Jego realizacja da możliwość zastosowania zaawansowanej i zabezpieczonej kontroli dostępu do obiektu sportowego. Dzięki otrzymanej dotacji Fitnet przeprowadził prace rozwojowe, które są podstawą do wdrożenia wyników na obiektach sportowych.

Aby korzystać z przyznanych funduszy, nie narażając się na popełnianie błędów, firma zdecydowała się na nasze usługi związane z rozliczeniem przyznanego dofinansowania.

pływanie basen

Efekty

Nasza współpraca z firmą Fitnet w zakresie rozliczania dotacji opierała się przede wszystkim na stałym monitorowaniu realizacji projektu. Wprowadziliśmy konieczne zmiany do dokumentacji aplikacyjnej oraz na bieżąco raportowaliśmy postęp prac. Rozliczaliśmy wydatki, które ponosiło przedsiębiorstwo oraz doradzaliśmy jak postępować, aby wszystkie działania były zgodne z wytycznymi. Przygotowaliśmy oraz przeprowadziliśmy właściwą procedurę wyboru wykonawców.

wartość projektu

2.39 mln

czas trwania projektu

18 miesięcy

Co o nas mówią

Firma Fitnet starała się o dotację na innowacyjny projekt w konkursie Szybka Ścieżka (PO IR 1.1.1). Skorzystaliśmy z usług firmy InnovaTree w zakresie przygotowywania wniosku o dofinansowanie. Współpraca potoczyła się sprawnie i bezproblemowo, dzięki czemu uzyskaliśmy grant pozwalający nam na realizację innowacyjnego projektu.

Specjaliści pozyskujący dotację z InnovaTree posiadają doświadczenie oraz cechują się rzetelnym, terminowym i skrupulatnym wykonywaniem zadań. Dzięki pełnemu zaangażowaniu zespołu współpraca przebiegła bez jakichkolwiek zakłóceń.

Polecamy firmę InnovaTree jako sprawdzony partner w rozwoju innowacji.

Marcin Piaskowski - Prezes Zarządu

Fitnet Sp. z o. o.

Podobne projekty

magazyn
Case study
+

Pozyskanie dotacji to połowa sukcesu. Firma Morele.net skorzystała w pełni z naszych usług, poświęcając nam również rozliczenie grantu.
Więcej
płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
maszyna automatyzująca
Case study
+

Firma G1ANT Robot wybrała nas do rozliczenia dotacji przyznanej na rozwój oprogramowania zaawansowanej automatyzacji biznesu RPA.
Więcej
zegarek wodoodporny
Case study
+

Pozyskaliśmy dotację na projekt, który rozwinie funkcjonalność identyfikatorów używanych na terenie obiektów sportowych.
Więcej
analiza wyników
Case study
+

Sprawdź w jaki sposób wiedza, którą posiadamy przekazana podczas godzin eksperckich, pomogła firmie B4 w procesie rozliczania dotacji.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.