INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
transport tiry
+

Skuteczna współpraca przy pozyskiwaniu dotacji miała swoją kontynuację w procesie rozliczenia otrzymanego dofinansowania.

Klient

Abakus Logistics Sp. z o.o.

Bony na innowacje

Poddziałanie 2.3.2

O firmie

Abakus Logistics to ceniony partner na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL. Firma specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy – świadczy usługi obejmujące profesjonalną i kompleksową obsługę spedycyjno-transportową w Polsce i poza jej granicami. Oferuje pomoc i doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z transportem i szeroko pojętą logistyką.

Działalność Abakus Logistics spotyka się z uznaniem w branży, czego potwierdzeniem są otrzymywane nagrody, między innymi Gepard i Gazela biznesu, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wydawany przez Bisnode Polska oraz Certyfikat Rzetelności wydawany przez Krajowy Rejestr Długów.

Zakres usług

tiry spedycja
logistyka
transport morski

Potrzeby

Dzięki naszej pomocy Abakus Logistics pozyskał dotację na projekt, którego celem jest opracowanie oprogramowania w postaci platformy wyposażonej w algorytm Sztucznej Inteligencji (Artificial Intelligence), która łączy wewnętrzne możliwości ładunkowe i pojazdowe firmy w najkorzystniejsze rozwiązania transportowe.

Mając na uwadze dotychczasową owocną współpracę przy aplikowaniu o dofinansowanie projektu, Abakus Logistics zwrócił się o pomoc również przy jego rozliczeniu.

magazyn

Efekty

Wsparcie spółki Abakus Logistics w zakresie rozliczenia dotacji polegało na przekazaniu zasad dotyczących rozliczania projektu: ewidencjonowania wydatków, płatności, działań promocyjnych i tym podobnych. Beneficjent stał się świadomy obowiązków, jakie nakłada na niego zawarta umowa o dofinansowanie.

Kolejnym krokiem było opracowanie wzorów niezbędnych do rozliczenia dotacji dokumentów (np. opisu faktury czy też oświadczeń). Wsparliśmy przedsiębiorstwo podczas składania wniosku o płatność w dedykowanym do tego systemie teleinformatycznym, uprzednio dokonując weryfikacji poprawności oraz kompletności dokumentacji, która finalnie została złożona wraz z wnioskiem o płatność końcową (m.in. zapytanie ofertowe, dokumenty potwierdzające realizację wskaźników, raporty z badań oraz wdrożenia, dokumentacja techniczna, itp.). Na każdym etapie wspieraliśmy przedsiębiorstwo w podejmowanych działaniach i udzielaliśmy odpowiedzi na nurtujące pytania rozwiewając powstałe wątpliwości.

Wartość projektu

240 tys.

Wysokość dofinansowania

120 tys.

Podobne projekty

Case study
+

Nasz zespół posiada kompetencje, aby dostarczać klientom pełen zakres usług - pozyskanie dofinansowania, oraz rozliczanie funduszy unijnych.
Więcej
Case study
+

Czas na wykorzystanie dofinansowania - firma Promar przeznaczy je na znaczne udoskonalenie procesu produkcji przypraw.
Więcej
Case study
+

Cenimy sobie współpracę z klientem, który za cel obrał sobie ciągły rozwój, a my możemy wspierać go w jego pracach badawczych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.