INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
+

Gdy klient powierza nam rozliczanie projektu unijnego, wiemy, że zdobyliśmy jego zaufanie dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu.

Klient

Makrochem S.A.

Dotacja

POIR 1.1.1. Szybka Ścieżka

O firmie

Firma Makrochem S.A. posiada duże doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań na rynek. Dzięki temu posiada status lidera branży Carbon Black (sadzy technicznej). Od lat głównym produktem firmy jest sadza techniczna przeznaczona dla przemysłu oponiarskiego oraz gumowego. Dzięki szerokim kontaktom, oraz wysokiej jakości produktów, firma posiada odbiorców w całej Europie.

Istotnym osiągnięciem firmy jest nawiązanie współpracy z międzynarodowym dostawcą ogumienia koncernem CONTINENTAL.

Zakres usług

tir firmy makrochem na tle biura
tir firmy makrochem w trasie

Potrzeby

W efekcie współpracy naszego zespołu ze specjalistami firmy Makrochem, wspólnie przygotowany wniosek o dofinansowanie w ramach konkursu Szybka Ścieżka został zaakceptowany, dzięki czemu dotacja została przyznana. Po podpisaniu umowy o pozyskanie dofinansowania, klient zdecydował się na kontynuowanie współpracy z naszymi specjalistami zajmującymi się rozliczaniem dotacji.

Wiedząc, że mamy zielone światło na drodze do podejmowania kolejnych kroków związanych z dofinansowaniem firmy Makrochem, zajęliśmy się wstępną analizą oczekiwań klienta, która pozwoliła nam przygotować usługę dostosowaną do jego wymagań. Uzgodniliśmy sposoby naszej współpracy i  rozpoczęliśmy działania nad rozliczaniem projektu unijnego.

Pracownik firmy makrochem na tle tira

Efekty

Efektem naszej współpracy było zawarcie umowy na dostarczenie klientom usług z zakresu rozliczania dotacji unijnych, a w tym złożenia wniosków o płatność w systemie SL2014, uzupełniania bazy personelu, przygotowania harmonogramu płatności i kontaktowaniu się z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR). Działania związane z zapytaniem ofertowym czy wprowadzaniem zmian ujęto w ramach usługi doraźnej tzw. godzin eksperckich.

Realizowany projekt dopiero co zakończył fazę przygotowawczą i przeszedł do realizacji zadań wskazanych we wniosku o dofinansowanie. Zakończono pierwszy kwartał zaplanowanego projektu i podsumowano dotychczas osiągnięte wyniki, oraz złożono pierwszy wniosek o płatność.

Wartość projektu

2.06 mln

Czas trwania projektu

31 miesięcy

Podobne Projekty

zielona koparka wykopująca glebę
Case study
+

Przy naszym wsparciu w procesie pozyskania dotacji klienci z sukcesem tworzą produkty konkurencyjne na skalę międzynarodową.
Więcej
trzy zaparkowane zabytkowe auta
Case study
+

Przeczytaj, jak towarzyszyliśmy naszemu klientowi podczas pracy nad innowacyjnym projektem, oraz dzieliliśmy się naszą wiedzą w zakresie dotacji i badań patentowych.
Więcej
wypalanie szkła
Case study
+

Zyskaliśmy zaufanie klienta, który otrzymał od nas najwyższej jakości usługi w zakresie przygotowania zapytań ofertowych.
Więcej
Case study
+

Nasi specjaliści z działu rozliczeń dotacji potrafią skutecznie przeprowadzić klienta przez skomplikowane procedury zakupu usług budowlanych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.