INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
płytka pcb
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.

Klient

DotConnect Sp. z o.o.

Dotacja

POIR 1.1.1 Szybka ścieżka

O firmie

Spółka DotConnect należy do firm ukierunkowanych na rozwój działalności w obszarach  technologiczno-doradczych. Od początku swojego istnienia tworzy i rozwija produkty w odpowiedzi na potrzeby klientów z branży elektroniki, informatyki i automatyki.

Od prawie 15 lat specjaliści spółki tworzą technologie w oparciu o indywidualne wymagania biznesowe i  wytyczne klientów. Ich kluczową rolą i jednocześnie przewagą konkurencyjną, jest opracowywanie unikalnych technologii w odpowiedzi na wyzwania biznesowe dla konkretnych podmiotów gospodarczych.

Zakres usług

kobieta i mężczyzna analizujący dokument
samochody jadące po autostradzie
snajperzy w budynku

Potrzeby

Spółka zgłosiła się do naszej firmy w momencie uzyskania dofinansowania na realizację projektu badawczego. Celem projektu było opracowanie oraz wdrożenie rozwiązania technologicznego, polegającego na wskazaniu nieprawidłowości wynikających z różniących się cen produktów na metce i w systemie sprzedaży. 

Główna potrzebą firmy Dotconnect było dostosowanie własnych wypracowanych metod badawczych i projektowych do wymogów stawianych projektom dofinansowanym z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR). 

Istotnym elementem współpracy było zmodyfikowanie i uszczegółowienie dokumentacji kadrowo-finansowej projektu tak, aby spełniała obowiązki nałożone na firmę, korzystającą ze środków unijnych.

mężczyzna pracujący przy komputerze

Efekty

Efektem wsparcia firmy Dotconnect przez zespół rozliczający InnovaTree, było zatrudnienie specjalistów i utworzenie kompetentnego zespołu do realizacji zadań określonych w projekcie badawczym.

W pracach badawczych przewidziano pozyskanie maszyn i urządzeń do realizacji konkretnych zadań od zewnętrznych podmiotów. Powodzenie projektu było uzależnione od wyboru dostawców spełniających ściśle określone wymogi firmy. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, wszystkie z pozyskanych zasobów zewnętrznych w pełni spełniły wymogi stawiane przez zespół badawczy DotConnect, a ich koszt został zrefundowany.

 Realizację projektu zakończono sukcesem, uzyskując dotację na poziomie 0,79 mln zł.

Wartość projektu

1.3 mln

Długość projektu

14 miesięcy

Dbamy o Twoją opinię

Od początku naszej współpracy InnovaTree Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny i rzeczowy partner.  Posiadane kompetencje i doświadczenie pracowników InnovaTree oraz szeroki zakres świadczenia usług doradczych spowodowało, że realizacja projektu przebiega prawidłowo, a udzielone wsparcie pomaga unikać błędów oraz trudności przy jego realizacji.

Marcin Franc - Prezes Zarządu

DotConnect Sp. z o.o.

Podobne projekty

płetwonurek pod wodą
Case study
+

Poznaj projekt, który stanowi modelowy przykład wdrożenia wyników prac badawczo-rozwojowych, oraz dzięki kreowaniu innowacji przyczynia się do rozwoju firmy.
Więcej
Case study
+

Wspieramy firmy IT w ich rozwoju badawczym i pokazujemy im drogę do pozyskania dofinansowania.
Więcej
Case study
+

Dofinansowanie, dzięki któremu wspólnie stworzyliśmy narzędzie do skutecznej rekrutacji na stanowiska IT.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej
Case study
+

Dzięki temu dofinansowaniu wsparliśmy rozwój polskich marek w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji.
Więcej
Case study
+

Dotarcie z robotyzacją do jak najszerszego grona użytkowników to cel naszego klienta, dla którego prowadziliśmy badania patentowe.
Więcej
badania patentowe datapax
Case study
+

Przy naszym wsparciu klienci efektywnie tworzą rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki, które wskazują przedsiębiorcom najistotniejsze procesy do usprawnień.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.