INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
okładka case vers
+

Firma z branży technologicznej stworzyła produkt, który może wywołać przełom w przemyśle motoryzacyjnym.

Klient

VERS Sp. z o.o.

Dotacja

EIC Accelerator

O firmie

VERS to firma technologiczna specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach elektronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Głównym celem przedsiębiorstwa jest napędzanie nowej generacji pojazdów poprzez projektowanie produktów, które posuwają branżę naprzód. Produkty tworzone przez firmę zapewniają nowy poziom wydajności, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa.

Firma działa od 2016 roku i wdrożyła już 600 innowacyjnych systemów w całej Europie. Technologia VERS jest chroniona patentem na hybrydowy system magazynowania energii (2019) z kolejnymi aplikacjami IP w toku.

Zakres usług

silnik

Potrzeby

Firma zgłosiła się do nas z innowacją, zapewniającą niezawodność oraz pewność działania hybrydowego systemu energetycznego nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach; mechanicznych, termicznych czy elektrycznych. Podjęła z nami współpracę, w wyniku chęci pozyskania dotacji z konkursu EIC Accelerator.

Głównym celem firmy jest wprowadzenie nowego rozwiązania na rynek europejski i światowy – aby stało się to możliwe, wspólnie z zespołem projektowym firmy przygotowaliśmy wniosek, w którym wyłuszczyliśmy, na czym dokładnie polega technologia stworzona przez przedsiębiorstwo. Udowodniliśmy, iż jest to innowacyjne rozwiązanie, którego aktualnie nie sposób doszukać się na rynku wśród rozwiązań już istniejących w przemyśle motoryzacyjnym.

Pomogliśmy stworzyć film, oraz prezentację produktu potrzebną do jednego z etapów konkursu.

Efekty

Innowacja firmy VERS została uznana za przełomową w oczach ekspertów Komisji Europejskiej oceniającej złożony wniosek. Film oraz prezentacja produktu zostały ocenione pozytywnie, dzięki czemu projekt przeszedł do kolejnego etapu oceny.

Wartość projektu

2.4 mln €

Inne branże

trzy zaparkowane zabytkowe auta
Case study
+

Przeczytaj, jak towarzyszyliśmy naszemu klientowi podczas pracy nad innowacyjnym projektem, oraz dzieliliśmy się naszą wiedzą w zakresie dotacji i badań patentowych.
Więcej
zielona koparka wykopująca glebę
Case study
+

Przy naszym wsparciu w procesie pozyskania dotacji klienci z sukcesem tworzą produkty konkurencyjne na skalę międzynarodową.
Więcej
Case study
+

Dowiedz się, jak pozyskaliśmy dofinansowanie do projektu, który ma szansę rozwinąć branżę automotive.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.