INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
sprawdzanie skrzynki e-mail
+

Przygotowaliśmy dokumentację aplikacyjną dla firmy, która chciała wykorzystać swoje wysokie kompetencje z zakresu przetwarzania otwartych zbiorów danych.

Klient

TYPLY Sp. z o.o.

Pozyskanie dotacji

Infostrateg (IV konkurs)

O firmie

Typly to „młode” przedsiębiorstwo, działające w branży technologii informacyjnych. Od początku swojej działalności (spółka została założona w lipcu 2021 r.) firma stawia na autorskie rozwiązania, które zawsze opierają się na sztucznej inteligencji.

Zakres usług

kobieta pisze po tablicy
mężczyzna pisze po tablicy

Potrzeby

Typly nieustannie monitoruje rynek w poszukiwaniu inspiracji nad nowymi usługami. Czwarta edycja krajowego programu Infostrateg okazała się idealnie „skrojona” pod potrzeby młodego przedsiębiorstwa, które mogło wykorzystać swoje kompetencje z zakresu przetwarzania otwartych zbiorów danych. Przedsiębiorstwo zauważyło, że na rynku brakuje rozwiązań wspierających obsługę klienta w dwóch wymiarach: publicznym i biznesowym. Dzięki dostrzeżeniu braków firma zdecydowała się na aplikowanie o środki z programu krajowego.

Programowanie

Efekty

Przygotowaliśmy dokumentację, która udowodniła zapotrzebowanie opracowanego przez firmę Typly rozwiązania, opierającego się na opracowaniu inteligentnego dyspozytora korespondencji, który jest w stanie wspierać proces obsługi klienta w języku polskim. Zgodnie z regulaminem programu Infostrateg, wskazaliśmy, iż rozwiązanie znajdzie zastosowanie w obszarze publicznym (np. w urzędach), oraz w obszarze biznesowym. Projekt o dofinansowanie opisywał niespotykaną jak dotąd użyteczność oraz drogę do wzrostu efektywności obsługi korespondencji.

Wartość projektu

3.3 mln

Wysokość dofinansowania

2.5 mln

Podobne projekty

Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
maszyna automatyzująca
Case study
+

Firma G1ANT Robot wybrała nas do rozliczenia dotacji przyznanej na rozwój oprogramowania zaawansowanej automatyzacji biznesu RPA.
Więcej
przeszklony budynek
Case study
+

Z naszej usługi rozliczenia dotacji skorzystała firma, która jest największym na świecie importerem i producentem elementów do montażu szkła.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.