INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
case eic topgan
+

Innowacyjny projekt firmy TopGaN otrzymał grant, który w stu procentach pokrył opracowanie dokumentacji aplikacyjnej do EIC Accelerator.

Klient

Top GaN Sp. z o. o.

Dotacja

EIC Accelerator

O firmie

Firma TopGaN założona w 2001 roku plasuje się jako druga w Europie, która zademonstrowała niebiesko-fioletowe diody laserowe. Od tego czasu wprowadziła wiele innowacyjnych technologii. Specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych półprzewodnikowych diod laserowych. To produkty znajdujące zastosowanie na wielu rozwijających się rynkach high-tech, które wyróżniają się na tle konkurencji niespotykanymi parametrami, funkcjonalnościami i jakością.

Zakres usług

wiązka laserowa
zegarek na rękę
pojedyncze wiązki laserów

Potrzeby

Firma TopGaN chciałaby rozwijać swoją działalność oraz wejść na perspektywiczny rynek technologii kwantowych. Stało się to realne w momencie, w którym podjęła decyzję przygotowania projektu do konkursu EIC Accelerator, współpracując z naszymi ekspertami. Innowacja przedstawiona przez firmę była dobrym punktem startu, natomiast aby mieć szansę w tym konkursie, nasi specjaliści ds. pozyskiwania dotacji musieli wykonać wiele przełomowych kroków, aby wpisywała się ona w ramy konkursu. Wskazaliśmy, opisaliśmy oraz udowodniliśmy z punktu widzenia naukowego słuszność, oraz przełomowość innowacji. Wykonaliśmy niezbędne badanie stanu techniki i wzmocniliśmy projekt o solidną bazę naukową, co w przypadku EIC Accelerator jest niepodważalnie istotne.

technolog

Efekty

Innowacyjny projekt firmy TopGaN poparty wiedzą oraz działaniami naszych ekspertów przeszedł wstępną ocenę Komisji Europejskiej, ale to nie wszystko. Pozyskaliśmy dla przedsiębiorstwa fundusze z konkursu wspierającego EIC Accelerator – Granty na Eurogranty – z których firma pokryła koszty naszych usług doradczych oraz wynagrodzeń pracowników firmy TopGaN biorących udział w przygotowaniu projektu do konkursu EIC Accelerator. Zdobyliśmy dotację, która pokryła wszystkie wydatki naszego klienta, związane z udziałem w EIC Accelerator.

Wartość projektu

15.4 mln €

Wartość equity

15 mln €

Wartość grantu

400 tys €

Inne branże

dron
Case study
+

Frima Dronehub to europejski lider branży high-tech, który zgłosił swój projekt do EIC Accelerator.
Więcej
Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej
ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.