INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
woda
+

Pomagamy pozyskać dotację na kilka projektów badawczo-rozwojowych światowemu liderowi branży ceramiki łazienkowej.

Klient

Roca Polska

Pozyskanie dotacji

Projekty badawczo-rozwojowe

O firmie

Roca jest w stu procentach hiszpańską firmą, oferującą rozwiązania łazienkowe. Przedsiębiorstwo jest obecne w 170 krajach, posiada 76 fabryk i zatrudnia ponad 21 000 pracowników na całym świecie. 

Firma zgłosiła się do nas z wieloma pomysłami inwestycyjnymi, które dzięki przeprowadzeniu niezbędnego procesu badawczo-rozwojowego, mają na celu zrewolucjonizowanie procesu produkcji oraz istotnego ulepszenia produktów końcowych. Działania te wymagają wsparcia w postaci dofinansowania. Aby je zrealizować, przedsiębiorstwo wraz z naszym Specjalistą ds. pozyskiwania dotacji będzie starało się o pozyskanie funduszy unijnych z niedawno ogłoszonych programów na lata 2021-2027 (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki).

Zakres usług

lazienka
kafelki
woda-z-kranu

Potrzeby

Firma Roca zgłosiła się do nas z trzema działaniami związanymi z badaniami i rozwojem, które chciałaby wesprzeć dofinansowaniem. Aby je zrealizować, przedsiębiorstwo wraz z naszym Specjalistą ds. pozyskiwania dotacji będzie starało się o pozyskanie funduszy unijnych z niedawno ogłoszonych programów na lata 2021-2027 (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki).

mycie-dloni

Efekty

Roca Polska planuje na nadchodzącą perspektywę wiele działań badawczo-rozwojowych, a my robimy co w naszej mocy, aby projekty składane do poszczególnych programów otrzymały dofinansowanie. 

Strukturyzowaliśmy cały schemat każdego z projektów badawczo-rozwojowych, zaplanowaliśmy działania, które należy wykonać, aby aplikować do programów otwartych w 2023 roku. Zebraliśmy szczegółową wiedzę dotyczącą działań B+R i dobraliśmy odpowiedni program, w którym Roca ma największe szanse na pozyskanie dofinansowania. Aktualnie prowadzimy prace nad dokumentacją aplikacyjną, według opracowanego harmonogramu spotkań.

Wartość zaplanowanych projektów B+R

10 mln

Podobne projekty

czerwone kwadratowe kafelki
Case study
+

Zobacz, jak pomogliśmy spółce Opoczno pozyskać dofinansowanie na realizację projektu badawczo-rozwojowego.
Więcej
panele drewniane
Case study
+

Proekologiczny projekt Polskich Domów Drewnianych dzięki otrzymanej dotacji ma szansę zaspokoić potrzeby mieszkaniowe społeczeństwa.
Więcej
Case study
+

Warto rozwijać innowacyjne rozwiązania, które przetwarzają energię pochodzącą ze źródeł odnawialnych na ciepło użytkowe - tak jak nowoczesne pompy ciepła.
Więcej
Case study
+

Nowa technologia, która umożliwi architektom szybsze opracowanie wielu dobrych rozwiązań to innowacyjny projekt naszego klienta, dla którego przeprowadziliśmy badania patentowe.
Więcej
pracownik budowlany w tunelu kolejowym
Case study
+

Sprawdź, jak pomogliśmy firmie Hufgard pozyskać dofinansowanie na prace badawczo-rozwojowe, których wynikiem będzie nowa gama domieszek do betonu.
Więcej
Case study
+

Przemysł budowlany rośnie w siłę, a wraz z nim innowacyjne rozwiązania naszych klientów, które z pomocą funduszy unijnych przyspieszają procesy budowlane.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.