INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
pokazywanie kodu oprogramowania
+

Sprawdź w jaki sposób staramy się pomóc firmie z branży IT w pozyskaniu dofinansowania, które pozwoli na rozwój wielomodułowego systemu wspierającego funkcjonowanie administracji samorządowej.

Klient

MADKOM S. A.

Pozyskanie dotacji

Infostrateg (IV konkurs)

O firmie

MADKOM prowadzi działalność w obszarze dostarczania i integrowania autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją oraz procesami w administracji publicznej. Firmę tworzą najlepsi specjaliści na rynku; eksperci w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów informatycznych do urzędów administracji publicznej.

MADKOM od 20 lat współpracuje z samorządami. Oferuje technologię cechującą się wysokim stopniem intuicyjności wykorzystania, dzięki czemu systemy są łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikom.

Zakres usług

pisanie po białej tablicy
budynek z włączonymi światłami
kobiety piszące po białej tablicy

Potrzeby

Flagowym produktem spółki MADKOM jest wielomodułowy systemem dedykowany wspieraniu funkcjonowania jednostek administracji samorządowej w obszarze obiegu oraz zarządzania informacją, procesami i dokumentacją.

Firma zgłosiła się do nas po ogłoszeniu IV konkursu INFOSTRATEG. Naszym wspólnym celem było opracowanie dokładnej i rzeczowej dokumentacji aplikacyjnej tak, aby pozyskać fundusze niezbędne do rozszerzenia funkcjonalności autorskiego systemu firmy MADKOM o kolejny moduł, umożliwiający inteligentną dyspozycję korespondencji w urzędach administracji samorządowej.

mężczyzna przed komputerem

Efekty

Rozpoczynając współpracę, wykazaliśmy potrzebę uzupełnienia zasobów kadrowych o obszary obecnie niezagospodarowane w projekcie o tej konkretnej specyfice, co w efekcie pozwoliło na sprawniejsze rozpoczęcie prac.

W wyniku prac nad dokumentacją, realizowaną na formularzach udostępnionych każdemu członkowi zespołu projektowego, przeszliśmy sprawnie przez każdy z etapów przygotowania wniosku o dofinansowanie. Wspólnie wypracowaliśmy docelowe założenia projektowe i opracowywaliśmy treści. Środkowy etap współpracy zakładał zweryfikowanie całkowitego kształtu projektu, wniesieniu ostatecznych poprawek oraz jako ostatni krok; przekazanie wniosku o dofinansowanie instytucji oceniającej. 

Aby współpraca przebiegała sprawnie, uzgodniliśmy model cyklicznych spotkań, ułatwiający komunikację obu stronom. Aktualnie wspólnie przygotowujemy się do Panelu Ekspertów.

Wartość projektu

10 mln

Wartość wnioskowanego dofinansowania

6.81 mln

Podobne projekty

Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
dron
Case study
+

Frima Dronehub to europejski lider branży high-tech, który zgłosił swój projekt do EIC Accelerator.
Więcej
ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej
Case study
+

Dofinansowanie, dzięki któremu wspólnie stworzyliśmy narzędzie do skutecznej rekrutacji na stanowiska IT.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.