INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
rosliny-w-grzadkach
+

Uprawy wertykalne pojawiają się na polskim rynku. Mieliśmy okazję pracować nad projektem badań, które dotyczyły oświetlania tego typu upraw.

Klient

LumixLed Factory Sp. z o.o. Sp. k.

Pozyskanie dotacji

Nutritech

O firmie

LumixLed to firma, która dostarcza najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie oświetlenia LED klientom korporacyjnym oraz mniejszym na całym świecie.

Spółka specjalizuje się w rozwiązaniach dedykowanych dla konkretnego odbiorcy, odpowiadających na jego indywidualne potrzeby oraz zapewniając im wydajność, energooszczędność i ergonomię.

Zakres usług

inzynierowie-rozsadzajacy-rosliny-w-labolatorium
sadzonka-rosliny-w-dloni
laborant-trzyma-rosliny

Potrzeby

Wśród klientów LumixLed znalazł się podmiot zajmujący się uprawami wertykalnymi, potrzebujący systemu oświetleniowego dopasowanego do swoich potrzeb. To wyjątkowo energochłonna branża, która w Polsce stawia dopiero pierwsze kroki. Brakuje nam jeszcze rozwiązań, które umożliwiałyby połączenie w jednym systemie oświetleniowym cech energooszczędności, z pełną kontrolą jakości i wydajności upraw oraz automatyzacją ustawień systemu oświetleniowego.

rosliny-w-grzadkach

Efekty

Potrzeba stworzenia systemu oświetleniowego idealnie dopasowanego do klienta, połączona z zidentyfikowanym brakiem rynkowym, stanowi trzon projektu badawczo-rozwojowego.

Pomogliśmy więc usystematyzować działania tak, aby stanowiły spójny projekt, możliwy do sfinansowania w ramach programu Nutritech.

Wartość projektu

3.7 mln

Wartość dofinansowania

2.4 mln

Podobne projekty

Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
płytka informatyczna pcb
Case study
+

W branży elektroniki, informatyki i automatyki czujemy się jak ryba w wodzie. Z ogromną satysfakcją wsparliśmy prace badawcze firmy Dotconnect.
Więcej
ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej
Case study
+

Dotarcie z robotyzacją do jak najszerszego grona użytkowników to cel naszego klienta, dla którego prowadziliśmy badania patentowe.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.