INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
+

Dzięki dotacji EIC Accelerator firma będzie miała szansę na wprowadzenie całkowicie nowego produktu na rynek.

Klient

International Chemical Company S.A.

Dotacja

EIC Accelerator

O firmie

Firma International Chemical Company prowadzi działalność badawczo-rozwojową w dziedzinie nauk rolniczych, w szczególności skupiając się na agrobiotechnologii. Nawiązuje liczne kontakty ze światem nauki, w tym głównie z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, a swoją działalność opiera na ugruntowanych relacjach z jednostkami naukowymi i badawczymi, z którymi realizuje projekty zarówno badawczo-rozwojowe, jak i wdrożeniowe.

Zakres usług

traktor na polu
silosy
badanie roślin

Potrzeby

Firma ICC zgłosiła się do naszych specjalistów z innowacją, dzięki której możliwe będzie wprowadzenie na rynek całkowicie nowego produktu. Aby pomysł miał szansę na grant w konkursie EIC Accelerator, w drodze współpracy z zespołem projektowym firmy wnikliwie zidentyfikowaliśmy rynek oraz jego zapotrzebowanie na stworzoną przez klienta innowacje. Dzięki temu udowodniliśmy jej słuszność oraz wskazaliśmy, dlaczego wpisuje się w definicje przełomowości. Udowodniliśmy, iż rozwiązanie zaproponowane przez klienta, oparte na wytworzonej przez niego technologii jest potrzebne na rynku, co dla ekspertów Komisji Europejskiej jest znaczącym punktem oceny.

laboratorium biotechnologiczne

Efekty

Projekt firmy International Chemical Company otrzymał ocenę cztery razy „GO” od ekspertów Komisji Europejskiej oceniającej wnioski EIC Accelerator, dzięki czemu z powodzeniem dostał się do kolejnego etapu oceny. Eksperci uznali nowość rozwiązania opracowanego przez przedsiębiorstwo, porównując ją z rozwiązaniami już istniejącymi na rynku.

Wartość projektu

9.5 mln €

Wartość equity

7.0 mln €

Wartość grantu

2.5 mln €

Inne branże

czerwone soczyste jabłko na białym tle
Case study
+

Razem z naszym klientem staraliśmy się pozyskać dofinansowanie na opracowanie innowacji produktowej.
Więcej
Case study
+

Innowacja wsparta dotacją, którą zdobyliśmy dla H2O Chemical, przyciągnęła uwagę europejskich liderów rynku pralniczego.
Więcej
zielona koparka wykopująca glebę
Case study
+

Przy naszym wsparciu w procesie pozyskania dotacji klienci z sukcesem tworzą produkty konkurencyjne na skalę międzynarodową.
Więcej
robotnicy na rusztowaniu o zachodzie słońca
Case study
+

Współpraca z klientem skupiła się na pozyskaniu dofinansowania, dzięki któremu powstanie kompleksowa infrastruktura badawcza.
Więcej
trzy zaparkowane zabytkowe auta
Case study
+

Przeczytaj, jak towarzyszyliśmy naszemu klientowi podczas pracy nad innowacyjnym projektem, oraz dzieliliśmy się naszą wiedzą w zakresie dotacji i badań patentowych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.