INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
tablet trzymany w dłoniach
+

Dzięki pozyskanej dotacji nasz klient wdroży do swojej oferty nowe produkty cyfrowe i zwiększy swoją odporność na czynniki losowe, takie jak pandemia.

Klient

GENERATOR POMYSŁÓW Sp. z o.o.

Pozyskanie dotacji

POIR 6.2 Bony na cyfryzację

O firmie

Firma Generator Pomysłów specjalizuje się w organizacji szkoleń menedżerskich skupiających się na rozwoju innowacyjności przedsiębiorstw i kreatywności pracowników. Spektrum działania spółki obejmuje rozwój umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów pracowników oraz wsparcie zespołów w osiąganiu najlepszych rezultatów. Firma wdraża systemowe rozwiązania produktywności pracowników i budowania kultury wspierającej innowacyjność organizacji.

Zakres usług

mężczyźni pracujący przy komputerach
kodowanie
mężczyzna tworzący kod

Potrzeby

W wyniku pandemii COVID-19 całkowicie zmieniły się warunki funkcjonowania przedsiębiorstw. Wiele branż było zmuszonych do przemodelowania sposobu działania produkcji, czy świadczenia usług. Nasz wnioskodawca stracił znaczną część swoich przychodów. Okazało się, iż nowe obostrzenia sanitarne wpłynęły na brak możliwości dostarczenia jakościowej usługi do klientów zgodnie z zawartymi umowami. Usługi realizowane przez zespół Generatora Pomysłów to dwu, trzydniowe sesje szkoleniowe wymagające osobistego spotkania się uczestników w grupach liczących od 15 do 30 osób. W obliczu nowych obostrzeń dostarczenie usługi w tej formie było niemożliwe. Zarząd spółki podjął decyzję o zmianie modelu świadczenia usług; przekształceniu szkoleń stacjonarnych w warsztaty realizowane online oraz modyfikacji oferty usługowej w kierunku większej elastyczności dostarczanych usług.

ludzie siedzący przed komputerem

Efekty

Efektem realizacji projektu będą dwie ulepszone usługi oraz rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie rozwoju kompetencji managerów oraz bieżącego zarządzania zespołami:

  • Aplikacja asystenta managera – narzędzie wspierające pracę menedżerów prowadzących szkolenia, poprzez przygotowanie rekomendacji dla uczestników szkoleń na podstawie ich zbadanych potrzeb szkoleniowych, poziomu wiedzy i kompetencji.
  • Spersonalizowane szkolenia online – klient samodzielnie będzie w stanie przejść przez proces oraz etap wdrożenia metod i narzędzi poznanych podczas szkolenia. Uczestnicy szkoleń za pomocą nowej platformy edukacyjnej, będą przechodzili proces badania potrzeb szkoleniowych  (w tym kwestionariusze psychometryczne), weryfikacji poziomu wiedzy.  Będą wchodzili w interakcję z modułami szkoleniowymi na platformie w konkretny sposób (zarządzanie zadaniami), oraz będą realizowali działania w konkretnych terminach (szybciej lub wolniej), a także dzielili się wrażeniami z doświadczeń w swoich grupach szkoleniowych (ocena kursów i trenerów prowadzących).

W nowym modelu obu usług część działań realizowana jest automatycznie oraz wymaga niewielkich zasobów ludzkich.

Wartość projektu

2.95 mln

Wysokość dofinansowania

0.72 mln

Podobne projekty

Case study
+

Jesteśmy dumni, że przygotowując raport badania stanu techniki dokładamy swoją cegiełkę do badań nad nowatorskim leczeniem raka u dzieci.
Więcej
badania patentowe datapax
Case study
+

Przy naszym wsparciu klienci efektywnie tworzą rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki, które wskazują przedsiębiorcom najistotniejsze procesy do usprawnień.
Więcej
Case study
+

Dotarcie z robotyzacją do jak najszerszego grona użytkowników to cel naszego klienta, dla którego prowadziliśmy badania patentowe.
Więcej
Case study
+

System do analizy i oceny stylu jazdy kierowców to jeden z flagowych projektów naszego klienta, dla którego przeprowadziliśmy kompleksowe badania patentowe.
Więcej
Case study
+

Kompleksowe badania patentowe to nasza specjalność. Przekonaj się jak wsparliśmy projekt firmy HSV Polska - lidera w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych.
Więcej
Case study
+

Dofinansowanie, dzięki któremu wspólnie stworzyliśmy narzędzie do skutecznej rekrutacji na stanowiska IT.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.