INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
zegarek wodoodporny
+

Pozyskaliśmy dotację na projekt, który rozwinie funkcjonalność identyfikatorów używanych na terenie obiektów sportowych.

Klient

Fitnet Sp. z o. o.

Dotacja

Szybka Ścieżka POIR 1.1.1

O firmie

Fitnet to jedyna firma informatyczna w Polsce, która działa wyłącznie w branży sportowo-rekreacyjnej. Tworzy zarówno małe, jak i duże systemy elektronicznej obsługi klienta, oraz wspomaga zarządzanie obiektami. Oprogramowanie które tworzy spółka zajmuje się integracją układów kontroli dostępu i elektronicznych szatni, natomiast 20 lat działalności zaowocowało również szeroką gamą specjalistycznego oprogramowania i rozwiniętą ofertą dedykowanych usług towarzyszących.

Oprogramowanie stworzone przez firmę Fitnet posiada unikalne cechy oraz jest nieustannie udoskonalane, co pozytywnie zaskakuje klientów.

Zakres usług

praca przy tworzeniu opaski
szatnia basenowa

Potrzeby

Przedsiębiorstwo Fitnet stawia na ciągły rozwój swoich autorskich rozwiązań. Firma zgłosiła się do nas, aby starać się o grant z programu Szybka Ścieżka (PO IR 1.1.1). Otrzymane dofinansowanie pomogłoby zrealizować przeprowadzenie zaplanowanych badań przemysłowych, których celem jest znaczny postęp technologiczny, pozwalający na stworzenie systemu do zarządzania obiektami sportowymi i rekreacyjnymi który dostarczy istotne informacje osobom zarządzającym placówką.

Dzięki informacjom zbieranym przy użyciu nowoczesnej technologii opracowanej przez firmę Fitnet, poziom bezpieczeństwa użytkowników korzystających z obiektu sportowego znacznie wzrośnie.

skok do basenu

Efekty

Wartość projektu firmy Fitnet wynosi 2,89 MLN PLN. Dzięki ścisłej współpracy udało nam się pozyskać grant na innowacyjne rozwiązanie przedsiębiorstwa. Spółka otrzymała 1,7 MLN PLN dotacji, dzięki której będzie mogła przeprowadzić badania przemysłowe trwające 6 miesięcy, oraz prace rozwojowe polegające na przeprowadzeniu testów w warunkach zbliżonych do rzeczywistych, których czas trwania oceniono na 13 miesięcy.

Wartość projektu

2.89 mln

Wartość dofinansowania

1.73 mln

Co o nas mówią

Firma Fitnet starała się o dotację na innowacyjny projekt w konkursie Szybka Ścieżka (PO IR 1.1.1). Skorzystaliśmy z usług firmy InnovaTree w zakresie przygotowywania wniosku o dofinansowanie. Współpraca potoczyła się sprawnie i bezproblemowo, dzięki czemu uzyskaliśmy grant pozwalający nam na realizację innowacyjnego projektu.

Specjaliści pozyskujący dotację z InnovaTree posiadają doświadczenie oraz cechują się rzetelnym, terminowym i skrupulatnym wykonywaniem zadań. Dzięki pełnemu zaangażowaniu zespołu współpraca przebiegła bez jakichkolwiek zakłóceń.

Polecamy firmę InnovaTree jako sprawdzony partner w rozwoju innowacji.

Marcin Piaskowski - Prezes Zarządu

Fitnet Sp. z o. o.

Podobne projekty

Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
Case study
+

Zobacz jak dzięki pozyskaniu dotacji wsparliśmy budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego przystosowanego do badań nad symulatorami wirtualnymi.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej
case eic topgan
Case study
+

Innowacyjny projekt firmy TopGaN otrzymał grant, który w stu procentach pokrył opracowanie dokumentacji aplikacyjnej do EIC Accelerator.
Więcej
sprawdzanie skrzynki e-mail
Case study
+

Przygotowaliśmy dokumentację aplikacyjną dla firmy, która chciała wykorzystać swoje wysokie kompetencje z zakresu przetwarzania otwartych zbiorów danych.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.