INNOVATREE
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
INNOVATREE
INNOVATREE
Biblioteka dotacji
dron
+

Frima Dronehub to europejski lider branży high-tech, który zgłosił swój projekt do EIC Accelerator.

Klient

Dronehub Group Sp. z o. o.

Dotacja

EIC Accelerator

O firmie

Dronehub Group, to europejski lider branży high-tech, który pomaga firmom automatyzować i przetwarzać niezbędne dane, przyspieszając przy tym kluczowe decyzje biznesowe. Stwarza kompleksowe rozwiązania typu drone-in-a-box, czyli połączenie drona, stacji dokującej oraz oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji.

Innowacyjne drony produkowane przez przedsiębiorstwo są w pełni autonomiczne i nie potrzebują obsługi w postaci operatora.

Zakres usług

dron
dron
dron

Potrzeby

Firma zgłosiła się do nas z pomysłem na nowy, przełomowy projekt, na który szuka finansowania wśród dostępnych konkursów dotacyjnych. Podjęliśmy się współpracy i przygotowaliśmy projekt do konkursu EIC Accelerator.

Aby zapewnić firmie przejście do kolejnego etapu oceny, stanęliśmy przed zadaniem, które polegało na wyłuszczeniu, na czym dokładnie opiera się nowa technologia stworzona przez przedsiębiorstwo. Udowodniliśmy innowacyjność rozwiązania opracowanego przez firmę. Pomogliśmy stworzyć film oraz prezentację produktu, które spotkały się z uznaniem ekspertów na etapie oceny short application.

 

dron

Efekty

Projekt, który napisaliśmy dla firmy Dronhube, otrzymał pozytywną ocenę ekspertów na poziomie aplikacji wstępnej.

Wskazaliśmy zapotrzebowanie na stworzone rozwiązanie, które płynie z samego rynku i istnieje już w tym momencie. Przewidzieliśmy możliwe ryzyka projektu, zarówno technologiczne, jak i administracyjne co uwiarygodniło powagę przedsięwzięcia oraz pozwoliło na rozplanowanie pracy nad projektem na każdym etapie.

Aktualnie przygotowujemy się już do drugiego, ostatecznego etapu oceny.

Wartość projektu

6.9 mln €

Wartość equity

4.7 mln €

Wartość grantu

2.2 mln €

Inne branże

case eic topgan
Case study
+

Innowacyjny projekt firmy TopGaN otrzymał grant, który w stu procentach pokrył opracowanie dokumentacji aplikacyjnej do EIC Accelerator.
Więcej
Robot przemysłowy
Case study
+

Dzięki otrzymanej dotacji firma Morele.net ma szansę na opracowanie innowacyjnego robota przemysłowego, który pozwoli na zautomatyzowanie pracy magazynu.
Więcej
Case study
+

Przechowywanie danych to obecnie jeden z topowych problemów instytucji prywatnych i państwowych. Można go rozwiązać z pomocą funduszy unijnych.
Więcej
ludzie korzystający z okularów vr
Case study
+

W naszej firmie starania o fundusze unijne znacznie wykraczają poza wypełnienie formularza wniosku o dofinansowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i wymieniamy doświadczeniem z naszymi klientami.
Więcej
solaris laser
Case study
+

Nasi klienci sięgają po nowoczesne rozwiązania - wielu z nich wykorzystuje sztuczną inteligencję do unowocześnienia swoich usług.
Więcej
Case study
+

Wspieramy firmy IT w ich rozwoju badawczym i pokazujemy im drogę do pozyskania dofinansowania.
Więcej

Zleć nam bezpłatną wycenę i analizę Twojego projektu.

Wykorzystujemy pliki cookies, aby umożliwić użytkownikom jak najbardziej komfortowe korzystanie z naszej witryny. Używamy plików cookies także po to, aby wyświetlać treści reklamowe najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.